• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Útok na hrad - Diskuze

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
%C3%9Atok%20na%20hrad.png


Vážení hráči,

v této sekci můžete volně diskutovat ohledně připravované události - Útok na hrad. Jak se na událost těšíte? Jak se vám zatím předběžně událost líbí? Neváhejte a zapojte se, rádi uslyšíme vaše názory!


Váš DK Tým
 

DeletedUser19739

Guest
Já sem to ale tak nějak vůbec nepobral:(
Asi jsem hloupej:)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Ve zkratce: Budeš rozdělen do skupiny s jinými hráči a společně budete dobývat hrad. Máte 3 způsoby, jaký útok použijete (klasický, námořní, obléhací) - každý útok má jiný účinek (popsáno v hlavním oznámení). Pokud snížíte hrad pod určitou hranici života, můžete ho napadnout a zcela dobýt. Za dobytí hradu získáte medaile, stejně jako za útočení na hrad. Zkrátka platí, že čím více a efektivněji útočíš, tím více medailí získáš.

Dá se říct, že je to jen klikačka, ale se zajímavým námětem. Je to něco nového, tak uvidíme jak se to bude hráčům líbit :king
 

DeletedUser

Guest
Nefunguje

Jsem jediný komu útok na hrad nefunguje? Do události se dostanu, ale nemůžu dělat vůbec nic.
 

DeletedUser36053

Guest
Tiež mi to nejde.:shock
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Pavel84

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Nejseš. Mě to taky nefunguje. A ani žádné oznámení o této události jsem nedostal.:(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser29956

Guest
Taky mi to nejde, na nic to nereaguje a vůbec jsem to nepochopil :-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser28996

Guest
Taky mi nic nejde, a o tom, že bych to pochopil ani nemůže být řeč :(
 

DeletedUser29956

Guest
Tak to bude hra asi jenom pro support :-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru