Poslední aktivita

• Kozmicz
    Kozmicz odpověděl/a na téma Verze 8.229.
    Vážení hráči, na základě zpětné vazby dnes v rámci aktualizace neproběhlo nasazení nové funkce "Podpory mimo kmen". O případném...
  • Whiskass odpověděl/a na téma Nápad na nový svět.
    Pardon, ale to mi jako odpoved nestaci. Rad bych normalni svet bez premioveho trhu a ne classic. Kdy tedy muzeme ocekavat takovy svet?
  • Poslední Hraničář odpověděl/a na téma Turnaj vs aplikace.
    To je škoda. Je to dost nevýhodné pro hráče z jiných jazykových verzí, kteří hrají i jiné světy. Chápu, že to teď už tak na rychlo...
  • Poslední Hraničář reagoval(a) na příspěvek od Kozmicz ve vlákně Turnaj vs aplikace s reakcí Poděkování Poděkování.
    Dobrá otázka. Co jsem měl možnost testovat na iOS aplikaci, tak notifikace mi chodily vždy jen z té jazykové verze, která byla jako...
  • Cernypetr reagoval(a) na příspěvek od Biblos ve vlákně Cernypetr - PODZIM s reakcí Poděkování Poděkování.
    Pastelky dají víc práce, než vybarvit v počítači.
  • Kozmicz
    Kozmicz odpověděl/a na téma Nápad na nový svět.
    Svět bez prémiového trhu jsme spustili před pár měsíci, V současné době druhý podobný svět neplánujeme spustit.
  • Kozmicz
    Kozmicz odpověděl/a na téma Turnaj vs aplikace.
    Dobrá otázka. Co jsem měl možnost testovat na iOS aplikaci, tak notifikace mi chodily vždy jen z té jazykové verze, která byla jako...
  • Biblos
    Biblos odpověděl/a na téma Namaluj podzim.
    Vážené hráčky, vážení hráči a příznivci DK fóra, soutěž byla právě uzavřena, děkujeme všem soutěžícím za účast, nyní DK tým vyhodnotí...
    • 3503f1e0.png
  • 3palice reagoval(a) na příspěvek od LuckyStyle ve vlákně luckystyle PODZIM s reakcí Poděkování Poděkování.
    Po hooodně letech v ruce pastelky :):Good
  • 3palice reagoval(a) na příspěvek od Biblos ve vlákně luckystyle PODZIM s reakcí Poděkování Poděkování.
    A výsledek je pěkný.
  • 3palice reagoval(a) na příspěvek od LuckyStyle ve vlákně luckystyle PODZIM s reakcí Poděkování Poděkování.
  • 3palice reagoval(a) na příspěvek od Ohnivý drak 10001 ve vlákně Ohnivý drak 10001 - PODZIM s reakcí Poděkování Poděkování.
  • 3palice reagoval(a) na příspěvek od Qvacek ve vlákně Qváček PODZIM s reakcí Poděkování Poděkování.
  • 3palice reagoval(a) na příspěvek od DragonLady ve vlákně Ohnivý drak 10001 - PODZIM s reakcí Poděkování Poděkování.
    juuuu, to je krásné :) a jak se ti povedlo nakreslit kolem stromu všechny suroviny a i zbraně :)
  • 3palice reagoval(a) na příspěvek od Cernypetr ve vlákně Cernypetr - PODZIM s reakcí Poděkování Poděkování.
    Letošní podzim je chladný, jak stromu opadaly listy, tak mu namrzají konce větví.