Nové profilové příspěvky

Zdravím věrnou hráčku.
ten pocit když si chceš zabrat zpět svojí vesku kterou ti vzal nepřítel a celý jeho kmen na tebe vyhlásí hon :D
"Ukovány na jiných světech, šest pokladů bude nést... Na jeho hlavě korunu všichni uvidí a otevřené oči budou zvěstovat bědy pro smrtelný rod."

- Proroctví osudu, vyňato z Knihy věšteb Necrodema Šíleného
Mladí vojáci se usmívali a šeptali si nevhodné věci o Larion. Ta dělala jako, že to nevidí a dívala se na trávu. Fujtajks si toho všiml a zařval. “Ticho vy hlupáci. Neumíte se pořádně chovat vy hovada.” všichni hned utichli. “To víte mladí hoši. Ti nemají způsoby.” zase se smál.
“Á, mladá lady se přišla taky podívat.” vzal Larioninu ruku a jemně ji políbil na hřbet. “Lady se zajímá o svoji zemi. Není jako její otec. Brzy země bude vzkvétat díky ní.” poznamenal Kraul. “Tak mi je ukažte.” Fujtajksl je vedl vchodem na cvičiště. Zrovna mladí vojáci klikovali. Jakmile, ale spatřili Larion hned se postavili.
“Nikdy nepřijdete pozdě pane správce. Už na vás čekáme. Říkal jste, že se stavíte před obědem, ale já věděl, že to bude tak o dvě hodiny dříve.” smál se hlasitě až se člověk musel smát s ním. Měl velmi vtipný smích.
“Ten zase přibral asi musíme zmenšit porce armádě nebo brzy místo toho aby chodili se budou kutálet.” poznamenal Kraul když se přiblížili. Měl pravdu Pan Fujtajksl byl opravdu taková kulička.