• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Chybná produkce vojáku

DeletedUser

Guest
Mám problem utočim na vesnicic který jsem rozboři asi před čtrnácti dnemi Kasarny na 0 a Selák na 1 Ale stále se tám tvorí kopiníci i když by nemněli. Dotičny nepostavil ani kasárny ani selák
 

DeletedUser2029

Guest
Selský dvůr na 1 (méně nejde) znamená 240 obyvatel. Až do této hodnoty (po odečtení obyvatel vázaných na stojící stavby) lze stavět/rekrutovat. Pokud se objeví vojsk více, tak to je IMHO chyba (EDIT: Ačkoli jde-li o barbarku a na světě, kde barbarky rostou samy a zbyla tam fronta od hráče, tak tam je ten odpočet lidí ve stavbách možná jiný - ostatně, ani suroviny žádné takové barbarky nejsou na jejích nových stavby použity a jsou lootovat).

----

Dokud je v kasárnách fronta (nelze přidat, odebrat, změnit ... ale dokud je), tak se tvoří vojáci i při zbourání kasáren (zde konkrétně rychlostí jako při kasárnách 1. stupně). Ber to tak, že vojáci už verbováním prošli (ostatně, hráč už je surovinami zaplatil), jen se dokončuje jejich příprava.

Obdobně i jiné budovy, jako stáje, dílna.
Obdobně, při zbourání nádvoří, nemáš "jen" možnost změnit příkazy vojsk, ale příkazy trvají.
Obdobně, při zbourání surovinových zdrojů na 0 se stále nějaké suroviny vyrábí.

To je styl DK, jako celek. Vlastnost. Aplikovaná celkem obecně. Ne chyba.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To ano ale má doli na urovni 22 hlina 22 dřeva a 24 železa to by ti selak na urovni 1 nedal
 

DeletedUser2029

Guest
A je to šedivka nebo aktivní hráč?

----

Jak říkám. Šedivka, pokud je to na světě kde mohou stavby šedivky růst, může být jiné chování.

[SPOIL]Nedivil bych se, kdyby tam za limit byl jiný limit ve chvíli, kdy jí začnou samovolně růst stavby. Nebo se interně jako limit zakonzervuje stav při zešednutí (pro počty). Nebo cokoli jiného.

Když jsou "výhody" dané automatickým růstem (bez spotřeby surovin), věřím, že se to může projevit jakkoli. I na volných místech v "seláku", který je jinak udržován katy na nízkém stupni.

Pak nejsem prorokem ....
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Ne šedivák to neni jeto nomrální hráč neaktivní a pochibuju že bi mu skoro každych 10 min chodila podpora o hodnote jednohoh 1 kopiika
 

DeletedUser2029

Guest
Aááá.

Omlouvám se. Dohledával jsem si starších testy a vypadá to, že rekrutace (už naklikané) pokračují i po zbourání seláku.
Resp. testy jsem dělal, když byla změna verze DK ohledně chování staveb (hlavně zbouraného opevnění). A s tím jsem zkoušel i toto. Už si nepamatuji, zda i tady byla změna.

-----

Takže, co bylo zaplaceno, v rekrutaci, to pokračuje (alespoň v některé starší verzi to tak bylo, takže možná i nyní). Nelze přidat novou další rekrutaci.

U staveb je to jiná. Tam to snad i nějak měnili. Dostavilo se to co právě běží (co je rozestavěno), ale zbytek fronty se zastavil (v některé starší verzi). Ostatně, stavby se dají zrušit se 100% návratností surovin (nebyl-li přesah nad 5 staveb). Na rozdíl od jednotek.

-----

Uff. Bude na čase udělat další testy. Těch změn je už tolik, že se mi to motá. Plus, už je to možná zase jinak ... sorry za mystifikaci :-(
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Také mi útočník sundal "selák" na jedna, přesto zadané rekrutace pokračovaly.
Jen nejde nic stavět, dokud nebude selský dvůr "nad" rekrutacemi. :axe
 

DeletedUser

Guest
Takže pokud to defacto chápu dobře i když mu zničím selák i kasárny nebo cokoli co produkuje jednotky a on tam zadá třeba vyrobu na měsic tak dokud proste se ty vojaci nepostavi tak se budou vyrábět nehledě nato zda selak ma kapacitu nebo ne.
 

DeletedUser2029

Guest
Ano, přesně tak. Ale nemůže nic nového přidat, změnit. Ani stavby si nepostaví (takové, co potřebují lidi ze selského dvora).

-----

Někdy je to přímo taktika (pro vojska venku, ale vlastně to částečně funguje i tady). Aby si nemohl postavit opevnění, panský dvůr, ...

-----

Teď by mě docela zajímalo, jak to teď u něj na kontu vypadá.

Jestli nemá ani kasárna, tak možná, že ani ta kasárna nemůže postavit (potřebují místo v selském dvoře). A nepostaví-li kasárna, nezruší ani tu frontu. A je to pro něj smrtelný lock-in. Možná, že nemůže nic dělat. Než to, že se mu jednou za /relativně/ dlouhý čas postaví to, co měl kdysi ve viditelné frontě. Jinak s tím možná prostě vůbec nehne.
 
Nahoru