• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Dá se sv. 1 dohrát?

DeletedUser7531

Guest
prometheus: Ja taky - ten koho to neprestane bavit....:D:D:D

Jo a cukat se teda urcite budem - nebo se budete cukat vy? Ted ti nevim ...:D:D:D
 

DeletedUser5389

Guest
Lord Petrson:

A ty si myslíš, že kmen, který tento svět vyhraje bude mít více členů než ty na německých serverech. To všechno tady odpadne, na samem konci nás tu zbyde opravdu málo...

Ke konci už tu nebudou žádný početný kmen, dopadne to tu stejně jako u němcu, nakonec budou jen kmenys malím počtem ,ael to nebude díky, tomu že velký kmeny padnou, ale že většina hráčů skončí a u těch velkých to pujde vidět nejvíce...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
to si musíš spočítat,jinak to zatím nejde,aspoň jsem to nikde nenašel :mad::mad:
 

DeletedUser11464

Guest
Gismo:
taky sem nepsal o top kmenech, ale o kmenech, které mají 300, 500 hráčů, jestli si si nevšimnul. Některé z nich jsou sice v top 20, ale o tom tu nepíšu.

Prometheus:
Vím zatím jen o dvou serverech, které už skončili a to jsou německé s1 a s2. Kmen, který zvítězil na s1 měl 8 členů (dobrá jeden z nich byl trochu extrémní hráč), na s2 zvítězil kmen se 16 hráči, ani na jiných pokročilých světech sem neviděl, že by na předních příčkách někde byl kmen s 500 členy.

No jednou uvidíme, kdo tenhle svět vyhraje, ale vsadil bych se, že to nebude ani jeden z těch velkokapacitních kmenů.

JJ máš pravdu protože ono hodně hráčů zkončí někoho to nebude bavit někdo bude zničen :)
 

DeletedUser10399

Guest
Přeji všem "podivínům", co mají v úmyslu dohrát tuto hru až do konce, (což znamená zabíjet svůj drahocenný osobní volný čas dejme tomu asi 5, 6 či více let?) mnoho úspěchů a trpělivosti :rolleyes:

Jen dávám do úvahy, zda by nebylo lepší se raději věnovat reálnému životu :confused:
 

DeletedUser7531

Guest
Přeji všem "podivínům", co mají v úmyslu dohrát tuto hru až do konce, (což znamená zabíjet svůj drahocenný osobní volný čas dejme tomu asi 5, 6 či více let?) mnoho úspěchů a trpělivosti :rolleyes:

Jen dávám do úvahy, zda by nebylo lepší se raději věnovat reálnému životu :confused:

Take mam takovy pocit, ze az tahle hra bude koncit, tak za nase ucty budou uz asi hrat nase deti... :D:D:D

Ale musim se te zeptat: "Ty uz ZASE koncis? ;):rolleyes:"
 

DeletedUser10399

Guest
Ano samozřejmě končím. Vrátil jsem se jen proto, že mne o to někdo požádal s cílem existenci McMahona na DK co nejrychleji ukončit. Není totiž čestné ani dobré, aby pod mým nickem vystupoval někdo úplně cizí a zneužíval tím režim dovolené.Velice rád jsem této žádosti vyhověl.

Zajímavé je, že i tak skalní bojovník jako byl Kozmicz už taky pochopil, to co já už věděl dávno...

Přeji Vám tady příjemnou zábavu! Ale já se jdu raději věnovat něčemu smysluplnějšímu a pro život důležitějšímu...
 
Nahoru