• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskusia k grafický balíčkom

DeletedUser34582

Guest
Tu ? o.O
Ale predpokladám, že je to ako som napísal :D prezrel som zopár grafických balíčkov, ktoré ešte fungujú :D

a pridávam Ďalšiu... v .css sa zmenia veci iba ktoré zmení tvorca ? nemusí dávať celý .css súbor ak zmenil iba napr. farbu odkazov nie ?

PS: Pupik...čakám na 3D stajnu :D
 

DeletedUser

Guest
Ne, u stylů je pravidlo, že ostatní přebijí zápisy předtím. Co nezměníš, tak zůstane original.

Z dk 3d jsem na netu už nic nenašel, ale mám jinou hlavní budovu. Když to spojím se svým enginem, tak to bude podporovat všechny prohlížeče, ale ty starší to nebudou stíhat. Nicméně dodat to časem budu moct, alespoň mi to někdo otestuje. :D
 

DeletedUser34582

Guest
:D No to už je na tebe :D ale nepísal si, že si našiel stajne ? :D škoda no :D

A s náhľadom je to ako som písal ?:blush
 

DeletedUser

Guest
Našel jsem podobné.

S tím css se obávám, že budeš muset napsat absolutní adresu.

file:///c: atd. až k umístění.

Jsem v knajpě a z hlavy ti to neřeknu. Pokud máš prohlížeč, tak se mrkni do konzole.
 

DeletedUser34582

Guest
viem ako zapísať .css do GB :D v prípade, že je to z netu tak proste úplný odkaz :)

No v konzole neviem kde o tom niečo hľadať :D

Napíšeš niekedy inokedy :D
 

DeletedUser

Guest
Ne, ty to nechápeš. Myslím všechny obrázky (respektive odkazy na soubory) budeš muset napsat absolutně.
 

DeletedUser34582

Guest
No teraz fakt nechápem :) do GB zapiduješ iba jeden odkaz...a to na umiestnenie obrázkov...teda ešte druhý na css
 

DeletedUser

Guest
Já myslel, že url obrázků budeš dávat do css. :D Tak to potom jo. :D
 

DeletedUser34582

Guest
:D No bavme sa v teoretickej rovine :D :D
Ja viem, že do css dávať celé odkazy :D Teda nemuseli by byť, ale dával by som :)

Počuj... ak by som písal css..s odkazmi na obrázky napr. na C:\ tak ak by som celý priečinok hodil na web...odkazy ostanú na to čo je na C nie ? :D
 

DeletedUser34582

Guest
Tak som to skúmal :D css je v pohode ako si písal...ale čo sa týka celkového náhľadu ten si vyžaduje všetky obrázky ( niekedy to tak asi nebolo :D ) ale čo tam nieje v GB to sa nezobrazí :)
 
Nahoru