• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži Kalendář 2012

DeletedUser31120

Guest
njn takhle to uz tady chodi musis se s tim smirit :(

proto sem se teto souteze neucastnil protoze vim jak by to dopadlo
 

DeletedUser

Guest
Ponožka se vrací, základem soutěžení je i umět přijmout prohru, nehledě na to, výherce si s tím dal práci, co měsíc to něco jiného, ne jen jeden obměněný obrázek.

lamac27, zřejmě máš nějaké speciální schopnosti, když víš co a jak dopadne .. )
 

DeletedUser32568

Guest
práce na jak dlouho ? naházení textu zabralo daleko míň než vytvoření pozadí u jiných obrázků...tady se nehodnotilo to kdo udělal dobrý kalendář (ponožka se vrací) ale něco úplně jiného...
vyhrál to člověk který
a) má podklad stažený a NEOŘEZANÝ
b) kalendář (čísla) rovnou stažený a nedal si s tím práci jen zafungovalo CTRL + C a CTRL + V ;)
c) jemuž tvorba kalendáře zabrala velmi krátkou dobu
d) jehož práci zvládnu v malování
 

DeletedUser31120

Guest
no proste dobre beru to navedomi tady se rozhodovalo hlasovanim no proste no coment :D:D
 

DeletedUser

Guest
Výherce mě také překvapil, jak jsem psal výše můj tip byl ponožka a přiznám, že jsem vůbec nepočítal, že bych se mohl umístit, ale diskuze, která se po vyhlášení výsledků rozeběhla je dost znechucující. Přejte jí to, myslím, že byť nebylo provedení úplně bez chyb (ostatně, které bylo), nápad to byl dobrý.
 

DeletedUser

Guest
Nejprve bych chtěl poděkovat porotě a gratulovat ostatním, ať už vyhráli či ne, ale že měli snahu se alespoň zúčastnit.

Dále bych chtěl upozornit některé lidi, že to byla soutěž o kalednář a ne jak kdo umí v onom programu, či to je zkopírovaný nebo nikoliv, pravidla to nezakazovaly a tyto narážky začaly už od samého začátku konání soutěže. Pakliže se vám to nelíbí, měli jste možnost předvést vaše díla.

Co se týče výherců, měl jsem jiné favority v umístění, ale to je jen můj subjektivní názor, rozhodovala porota a ne jeden člověk, a co člověk to jiný vkus.
 

DeletedUser11059

Guest
Kupodivu mě nepřekvapuje, že někdo v našem národě neumí přijmout porážku a jediné, čeho je schopen hanit vítěze.
Osobně se mi vítězný návrh líbil nejvíc. Důvod? Originální, i naprostému neználkovi to dokáže hru přiblížit a dokonce možná i získat nové hráče ..... . Jako jediný kalendář má u kalendárií i jmený seznam svátků a hlavně v poslední řadě, každá strana je jiná a nová a není přeplácaná. Přečtu i bez svých druhých očí kalendárium a nemusím ho luštit a hledat někde v obrázcích.
A ještě něco, třeba ponožko to Tvoje. Tys to dělal mnoho hodin, jak jsi zmínil, tak třeba jakýkoliv z grafiků u nás v práci by to Tvé měl za 15 minut, ale nedělali by to, protože to, jak je to naplácané a nepřehledné by jim profesionalita nedovolila.

Zatím v tomto odvětví (grafika) pořád platí, že v jednoduchosti a zároveň originalitě je síla. A to zaujme nejvíc a také se nejlépe prodává.
Vlastně nyní mě napadlo, jak je možné, že já nevyhrál, když jsem si s tím dal takovou práci ..... takové práce pro nic za nic ..... PROTESTUJI :D . Vlastně mě to žíly netrhá, dělám to rád a pro zdokonalování se. A to se mám ještě hódně co učit.

Pokud někdo udělá jen jedno pozadí a pak už jen kopíruje a dodává nepřehledné kalendárium, nemá podle mě nárok na výhru.
Jen taková rada. Pozadí máš ponožko i pěkné (škoda, že jen jedno i pro titulku), ale pro kalendárium musíš vytvořit místo ... kup si někde kalendáře (nástěnné Twin vazbou svázané --- takovou tou kroužkovou). Každý bude mít své místo pro kalendárium, aby bylo přečtitelné.

PS: [SPOIL]Lamači, nebylo to spíš proto, že si netroufneš :scratch:blush:sorry:cool ???[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru