• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Hlasování o nejlepší příběh šlechtice

Který autor napsal nejlepší příběh ?


  • Celkový počet hlasujících
    64
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vážení hráči,

zde můžete hlasovat o nejlepší příběh šlechtice.

DK tým se rozhodl, že dá možnost hlasovat i hráčům, každý započítaný hlas je jako jeden bod.


Aby v tom hráči nebyli sami, DK tým bude také hlasovat.
Hlasování týmu bude skryté a jeden hlas bude za dva body.

Soutežícím se body sečtou a hráč s nejvyšším počtem bodů vyhrál.



Hodnoťte výtvory pečlivě, soutěžící si dali hodně práce s příběhy.


Ankety budou automaticky uzavřeny :
19.06.11 v 10:49

S přátelským pozdravem DK tým.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jak má člověk hlasovat, při takovém kvantu kvalitních prací? Nicméně dávám hlas Pavlískovi, protože napsala dvě povídky, jedna se jí při tom rýmuje, navíc je to děvče a z našeho světa. A samozřejmě obě práce jsou moc pěkné.
 

DeletedUser

Guest
Hlas davam taky pavliskovi rozhodoval jsem se mezi 2 pribehy pribeh Ivanity a pribeh Pavliska na konec jsem dal hlas pavliskovi
 

DeletedUser28117

Guest
Prosímvás tohle už je soutěžní hlasování nebo jen tak předběžné před tím, než vyberete výherce? Ať je to Béčko :D
Hlasování nenávidím
 

DeletedUser

Guest
No ja by som dal každému príbehu hlas ale nemôžem takže ja hlasovať nebudem ani za Vás ani za seba nechám to na ľudí
 

DeletedUser

Guest
Velvyslanec smrti: A proč máš teda hlas u svého příběhu, když nehlasuješ? :D
Jinak toto hlasování mi nepřijde zrovna vhodné. Posuzovat by to dle mého názoru měla nezávislá porota, protože takhle se každý pokusí natahat co nejvíce hlasů od lidí co zná na svých světech na DK. A kvalita příběhu už pak nemusí být vůbec důležitá. :(:cry
 

DeletedUser

Guest
No ja by som dal každému príbehu hlas ale nemôžem takže ja hlasovať nebudem ani za Vás ani za seba nechám to na ľudí


Nepotěším tě, tohle je veřejné hlasování. Takže když klikneš na počet hlasů u jednotlivých soutěžících objeví se ti kdo u koho hlasoval. :blush
 

DeletedUser

Guest
jáááj zase ste nepochopili neviem komu sa môže páčiť môj príbeh že su tam dalšie 2 hlasy ved aj to mam najhoršie aj tak to vyhráte iní
Držím palce Ivanita a pavlisek
a ten jeden hlas no aby som nemal 0 :D taka hamba ale to som si rozmyslel potom že dám sebe lebo som sa s tým dral ako besny a nič by ma porazilo :)
 

DeletedUser11059

Guest
Já mám ještě čas, zatim jsem přečetl 1/3 příběhů, takže ještě mám co dohánět, nežli se nerozhodnu a ukliknu :D
 

DeletedUser33558

Guest
ahoj velko ;) hrali sme spolu na sk7
dopočuli sme sa na sk svetoch že tu súťažíš tak ti prídeme pomôcť vyhrať
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru