• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jirist

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Kmen na s22 *Kelt* byl dříve akademii kmene WOTW-M.
WOTW-M se rospadlo kvůli pár Lamám.(to je nej. kmen na s22) Kmen *Kelt* byl samostatný.
WOTW-C je nový kmen s nějákých stejných hráčů jako WOTW-M.
WOTW-C má teď jediný cíl pomstít se lamám.
A já hrdým členem *Kelt* píšu tyhle řádky.


Vědeli ste, že paladin bydlí v moderním baráku?Všude nosí kopačák?Že v DK líta UFO?A paladinovi hoří meč?

308528_307468109279245_100000481760022_1351056_551381211_n.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jj je videt, ale je takovej fakt hodně amaterskej ;)
Ale aspon že ho máš ;)
 

DeletedUser30368

Guest
Já musím reagovat trochu jinak :) v Text je trochu nesrozumitelný aspoň pro ne. (A obrázek jde :) Je tam víc práce, než na mém :D )
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Ano, na ten text se ještě podívej, určitě najdeš, co je potřeba ještě opravit. A podívej se do zadání, tam najdeš pár pomůcek, jak se správně píše text - pokud jde o mezery, tečky, čárky a tak. Jinak jako oznámení události z herního světa, zajímavé! :thumb
 

DeletedUser

Guest
Já mám text s počtem slov 250, předtím jich bylo 500 a myslel sem si že jich je málo :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Tak to je akorát - dali jsme rozmezí 50 - 250 - tady jich je 51 bez textu u obrázku :) Přeci jen - novinové články by neměly být příliš dlouhé - pak to nikdo moc nečte.
 

DeletedUser

Guest
Jo no... Ale čím delší vtip tím lepší :D
Pokud nejde pouze o otázku a odpověď nebo když se dva lidi baví a každej řekne jednu větu a ten druhej řekne něco vtipnýho :D
 

DeletedUser

Guest
sorry za moje pravopisné chyby to víte páťáci toho moc neumí
 

DeletedUser

Guest
Teda já v tvým věku psal ještě líp než teď a to sem sedmák :D
 

DeletedUser

Guest
:D nj já v mích 9 psal podle mé ruky a bylo to pokáždý správně teď píšu podle hlavy a je to blbě
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru