• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - 45.Neděle........Cleana vs. Ritier alex

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Cleana

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Pro rio777,už to jde otevřít chybička se vloudila.

Na ostrov bych si vzala kdybych tam měla být sama elektrocentrálu,anténu a notas abych mohla na kmeny!!!!


kdyby tam měl být se mnou muž tak ten by musel mít ,ale všech pět P,ne jen 3
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30368

Guest
Huha, tak jak se máš? :)

Koukám, že křeslo je a já o tom ani nevím :) (Nějak jsem měl přijít dříve)
 

Cleana

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Ahojky zelíčko tak vidíš už je konec,ale nezoufej pokecáme zase na srazu
 

DeletedUser33450

Guest
Ahoj,na té fotečce si z těch šikovných žen-první?Ta moderní nebo ta uprostřed vzhledově pohodová?Mimochodem,sluší to samozřejmě oběma,jak jinak přece?!:yes
 

DeletedUser35385

Guest
Ano na 26 jsem tak doufám ,že jsi dost daleko,chtěla bych tam nějakouu dobu vydržet


Na dovolené se mě nejvíce líbilo na ostrově Cres v Chorvatsku ,kde jsme byli již asi 5x,ted mě ale péče o maminku nedovolí někam ject ,:mockingtakže jezdím na dovolenou domů na Šumavu a do lázní k mamince do jednoho městečka nedaleko Prahy

Takze si tam pod timto nicom ci? Mno ja by som ta neporazil som lamka velicka.:rofl ale neeee len tak novi kontakt sa oplati na 26ke.

Mno aaaa moja posledna otazocka lebo musim ist bude aku hudbu pocuvas? Tv nejaky oblubeni film? Tvoje oblubene jedlo?
 

DeletedUser30368

Guest
Huha, tak někdy na srazu. Nechávám to zde odemčené, nevím, kdo to zde hlídá, až přijdu z kontroly DK, tak to, když tak zamknu :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Hráčka Cleana doodpoví Vaše dotazy - zamknout mohu i já. Zkontrolujte si, jestli jste obdrželi odpovědi, na co jste se ptali :)
 

Cleana

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Takze si tam pod timto nicom ci? Mno ja by som ta neporazil som lamka velicka.:rofl ale neeee len tak novi kontakt sa oplati na 26ke.

Mno aaaa moja posledna otazocka lebo musim ist bude aku hudbu pocuvas? Tv nejaky oblubeni film? Tvoje oblubene jedlo?

Tv co je o Tv???jen jednu obrazovku znám a na tu ted odpovídám!!!!Hudbu tak od všeho něco al nejvíce Country a ze skupin ted na stará kolena
Asonance
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru