• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro hosta - 49. Neděle.......Lotosový kvítek vs. Zelenina(Zeli) a Ovoce (kokos

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser30368

Guest
7. 10. 2012 ..... start pořadu v 19:00 h ...



..... H O S T :

..... Lotosový kvítek

..... T A Z A T E L :

..... Kokosman100 a zeli999

Produkce pořadu si vyhrazuje všechna práva k změnám v pravidlech i popřípadnému zrušení pořadu v následně vysvětlených případech.

Diskuze před začátkem pořadu :ZDE

Pravidla : ZDE

Opět jen připomenutí ... zde s příspěvky vyčkejte do začátku pořadu. Děkuji
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30368

Guest
Zdravím Všechny přihlížející a hlavně našeho Hosta Lotossový kvítek.


Pro začátek se prosím představ, jméno bydliště a kde jsi hrála DK :)...
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
ALOHA ALL :eek:)
Zdravím všechny on-line příznivce zdejšího fora ;)

Jmenuji se Blanka, bydlím ve stověžaté Praze.
Světy kde jsem hrála ? Bylo jich hodně (včetně zahraničních), ale především to byly naše světy 8,9,10,12,13,17 a v současné době jsem zakořenila na sv. 25.
 

DeletedUser30368

Guest
Dobře, Lotůsku, jak jsi přišla k této hře a proč nick, který máš? :)
 

DeletedUser

Guest
zdravím tě, lotosový kvítku a zelí :)

rád bych ti položil dvě otázky (zatím)-kolik ti je let a co byl dle tebe tvůj největší úspěch na DK?
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Ke hře mne přivedl můj synovec. Kdysi jsem hrála něco podobného u konkurence a sháněla jsem obdobnou hru, které bych se mohla věnovat.
U Kmenů jsem od té doby zůstala věrna - teď čtvrtým rokem.

Lotosový kvítek proto, že jsem hledala něžný nick - nějakou květinku, která by charakterizovala klid, meditaci, která je známá svými léčivými schopnostmi... A Kvíteček byl na světě :)
Nechtěla jsem nic drsného, ale naopak něco, čím bych na sebe ve hře moc neupozorňovala, něco neutrálního.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím Lotosový kvítku,
trošku jsem pátral a našel tento text

nevěř tomu.... já tomu přestala věřit když mi bylo 17 let ;)
Já o sobě z hecem říkám, že jsem se ani narodit neměla.... :)
Zklamal mě život... dříve jsem se snažila být "lepší" než ostatní... studovala jsem, dřela jsem noci nad scripty....
A teď je ze mne nicka, co v práci poslouchá od méně IQ nadané co ani nevychodila pomocnou školu, že jí nemám co rozkazovat a poroučet .... A to jsem si jen dovolila říct, že má paštiku krájet z druhé strany.....

Život je nespravedlivý.. kdyby to bylo alespoň trochu spravedlivé, tak nejsem tam, kde jsem..... Snažila jsem se kdysi,.... ale teď už vím, že ničeho nedosáhnu..

A ptám se ... Je to jž lepší, nebo spíš horší? :)
 

DeletedUser30368

Guest
Chvíli se budeme věnovat Dk až poté realitě :)...

Na jakého hráče nejvíce vzpomínáš ze svých světů a proč? :)
Kdo je podle Tebe nejlepší útočník, kdo obránce, kdo spammer a kdo vůdce? :)
 

DeletedUser34582

Guest
Ahoj kvítečku :)Takkk Najrv...máš krásne meno ;)

Pre BMXRICHARDA: na to sa ženy nepýta(tá prvá časť :p) ale môžem Ti povedať, že za klávesnicou sedí krásna (ako sa v ČR hovorí) žesnká :)

Taak...a moja otázka :D je to asi blbé, že to dookola opakujem, ale tak tu mi musíš odpovedať pravdu/ak nie tak dám zelímu návrh nech to takto spraví :D/
Skutočne si ma nepamätáš, alebo si zo mňa len robíš srandu(čo nieje pekné :cry)?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru