• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 1

DeletedUser

Guest
Ipaz: No pozor, ty máš možnost si pravidla hry přečíst ještě před nalogováním do hry, odkaz na ně máš na hlavní stránce. Takže si prvně pravidla přečti až poté se do hry naloguj. Pokud s pravidly nesouhlasíš a nehodláš se jim podřídit, tak se do hry neloguj, jak prosté...

To by ale znamenalo, ze lze udelat jakoukoli zmenu. Treba rekneme, ze by se najednou objevilo:
Za kazdych 10 prihlaseni si vezmeme 1 premiovy bod.
Kdyz s tim nesouhlasis, neprihlasuj se? To je trochu divne, ne, nejaka prava hrace - zmena pravidel potvrzena obema stranami?
Chtel bych treba proti tomu bojovat? Jak?
Ticketem?
Kdyz se prihlasim?
Ok, napisu ticket, a co mi bude odpovezeno?
Prihlasenim si s tim souhlasil, takze smula..
( je to ciste vymyslene do extremu, ale na extremech je to znatelne.)
A to ze s tim nesouhlasim, ? co kdyz jsem si 2 dni predtim koupil premiove body, penizeza vraceni (snizeni) bodu mi nikdo nevrati...
Co pak s tim, jsem na tom skodny.?
Ted by me zajimala reakce.
 

DeletedUser17305

Guest
Tak koukám, že se balky zase slučuje se SPQR....
To zase byli keci viď neninko...
 

DeletedUser12508

Guest
Tak koukám, že se balky zase slučuje se SPQR....
To zase byli keci viď neninko...
:pardon ehm zase? Balky za zlucuje prvy krat :rosepre upresnenie :geek. A ano neninka :kissing sa stahuje zase, ale tak hadam ta to az tak netrapi Kulisku :clown. Odteraz budeme veeelky kamarati :angel
 

DeletedUser12508

Guest
To by ale znamenalo, ze lze udelat jakoukoli zmenu. Treba rekneme, ze by se najednou objevilo:
Za kazdych 10 prihlaseni si vezmeme 1 premiovy bod.
Kdyz s tim nesouhlasis, neprihlasuj se? To je trochu divne, ne, nejaka prava hrace - zmena pravidel potvrzena obema stranami?
Chtel bych treba proti tomu bojovat? Jak?
Ticketem?
Kdyz se prihlasim?
Ok, napisu ticket, a co mi bude odpovezeno?
Prihlasenim si s tim souhlasil, takze smula..
( je to ciste vymyslene do extremu, ale na extremech je to znatelne.)
A to ze s tim nesouhlasim, ? co kdyz jsem si 2 dni predtim koupil premiove body, penizeza vraceni (snizeni) bodu mi nikdo nevrati...
Co pak s tim, jsem na tom skodny.?
Ted by me zajimala reakce.

Podla mna toto je kusok moc prehnane :) a urcite su nato pravne zasady ktore sluzia na ochranu zakaznika :). Ale v podstate suhlasim ze pravidla by sa nemali menit pokial s tym nesuhlasi vecsina.
 

DeletedUser

Guest
Jenom tak mimo jiný by mě zajímalo,jak se bude vyvíjet kamarádšoft SPQR a DAMI, když je tedka v úvozovkách úhlavní nepřítel Neninka v SPQR?? :pardonDocela dobrá šaškárna:clown
 

DeletedUser12508

Guest
Ze vcelku zaujimave :D diplomati si budu pisat dlhosiahle listy, alebo spravia asi najjednoduchsiu vec. Nepriatel mojho nepriatela je moj priatel :D.
 

DeletedUser17305

Guest
To by mi taky zajímalo, uvidíme co neninka jako jejich vůdce udělá...
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Ipaz: Pravidla mohou být měněna i bez souhlasu hráčů, přečti si pravidla, je to tam "černé na bílém"...
 

DeletedUser

Guest
bohužel je to tam až po změně pravidel...což je dobrej podraz protože při vstupu do hry se o ničem takovém nikde nepsalo,ale to už nějak opomínáš říct že? :mocking
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Ano, ale teď už to tam je. A pokud chceš tuto hru hrát, musíš souhlasit s aktuálními pravidly, to je logické, že?

Přece nejde tutu hru hrát a přitom s pravidly nesouhlasit...
 
Nahoru