• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 44

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Přesně tak, to už byl několikátý příspěvěk. Nechci říct, že to přímo chápu, ale chápu, co ji k tomu vedlo. Pokud by se jednalo o forum, kde mi o nic nejde, asi bych to nechal být a už se nepřihlásil, ale pokud by šlo o něco důležitého, asi bych si to jenom tak líbit nenechal. A pravděpodobně bych také změnil styl psaní. Nevím, jestli si to pamatuješ, ale kdysi jsme spolu řešili milisekundy (což mi připomíná, že ten ticket znovu otevřu), což nakonec vyústilo v uzamčení ticketu, změnil jsem styl psaní o 180° a zahodil jakékoli vychování. (Ačkoliv k urážkám jsme se nedostali :Dwarf)

No, myslím, že už jsme od původního problému odbočili víc než dost.. :D
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
naštvanost je pouze osobní a subjektivní pocit toho konkrétního člověka (a to nejen zde na foru - ale kdekoliv), a to si musí každý uvědomit, že to je pouze její/jeho problém, a nevnucovat zde svou agresi a nevybíjet si zlost. Sem se chodí hráči bavit (proto ten název), a nejsou zvědaví na naštvané a zoufalé příspěvky plné nadávek a urážek. Očekává se zde komunikace jiná .. :) :King
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
:D
Jejej! :D Tady je ale veselo! :)
Ještě že jsem v nejlepším přestala hrát :) Teď bych zas měla nervičky na cucky :)
 

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Jo, tak ty se odvoláváš na Tvé pět let staré znalosti týmu, ale současný hodnotíš, jako bys odešel včera. A myslíš si jaký si geroj. Jenže ta vrátka ke spolupráci jsi si zavřel sám, právě tím, že jsi nedokázal přesně dodržovat přísná týmová pravidla. Znalosti Ti nikdo nebere, patříš mezi tu hrstku, co o hře ví snad vše, co se o ní zjistit dá. Ale bohužel i mezi ty, s nimiž se obtížně spolupracuje. Je to škoda.

Dominance je na světě nastavena správně. Problém je v tom, že systém ihned rozdá ocenění (a nepředpokládá, že by šlo ocenění i ztratit) a nezastaví odpočet, když dominance klesne. A nelze to zatím učinit jinak, než že do toho technici "šáhnou". A jak tu bylo napsáno, o tom jednáme s vývojáři hry. Jak bude nějaký výsledek, samozřejmě o tom budeme informovat.

Můžu se zeptat, jak dlouho cca trvá než se úspěch objeví na profilu?
 

DeletedUser25426

Guest
Úspěchy se v profilu objeví ihned po jejich dosažení - respektive hned, jak je systém při aktualizaci databáze zaregistruje ;)
O jejich "objevení" jsou hráči informováni oznámením...
 

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Co si mám představit pod pojmem ihned? Jak často se aktualizuje databáze? Proč neodpovíte na otázku? Ptal jsem se jak dlouho cca.. tedy den, týden?
 

DeletedUser25426

Guest
;)
No aktualizace je průběžná - přesné časy se nikde neuvádějí. Zpravidla je to max do několika minut, u úspěchů...

Jinak, pro ocenění "Vítězný kmen" - ten jsi zřejmě myslel, v CZ wiki nic uvedeno není, takže tady máš údaje z DE verze:

Auf Welten mit der Siegbedingung "Dominanz" erhält man den Erfolg "Gewinner der Welt", wenn der Countdown für die Zeit bis zum Friedensmodus startet.

  • Na světech s podmínkou vítězství „dominance“ je dosaženo úspěchu, „Vítězný kmen“, když se spustí odpočítávání Timeendu.
 

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Timeend se nám spustil před 2 dny, ocenění na profilu nemáme. Takže pokud tady z někoho chceš dělat blba, obrať se jinam.
 

DeletedUser25426

Guest
Napiš si tiket, pokud ti jde o konkrétní problém... Tady to s tebou nikdo řešit nebude - případné chyby v systému se na foru řešit nemůžou.
 

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Pojďme se bavit dál, každou tvojí další odpovědí se asi pobavím.

Ne, nemám konkrétní problém, respektive zatím to nějak nevnímám. Ptal jsem se kdysi na supportu a bylo mi sděleno, že ocenění se objeví při dosažení 80%. Ok, beru. Je to 2 dny, co jsme 80% dosáhli, takže opravdu nebudu hned vypisovat, proč to tam nemáme, protože sám nevím, jak dlouho to hře trvá, ale občas něco trvá déle. Pamatoval jsem si, že se to řšilo v této diskuzi, tak jsem se slušně zeptal, jestli neví, jak dlouho to cca trvá. Nejdřív si mi podal nedostatečnou odpověď a pak mi řekneš, že to tady se mnou řešit nebudeš. Dobře, nemusíš, ale proč si mi teda předtím odpovídal?

A až opět přidáš nějaký hloupý příspěvek, jak smíchy plácáš o zem, tak ať to dává smysl. Já tam ten úspěch nemám. A ani nikdo jiný z mého kmene.
 
Nahoru