• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Magická pevnost

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
pevnost je již na jiných pozicích. Kde? Hledejte :) vzkaz pro útočníky: útočit na vesnici s nízkou morálkou a k tomu na noční bonus (více jak 1/3 útoků) - je to účelné? nestálo by za to útoky naplánovat a ne je posílat bezmyšlenkovitým kliknutím?
 

DeletedUser

Guest
pevnost je již na jiných pozicích. Kde? Hledejte :) vzkaz pro útočníky: útočit na vesnici s nízkou morálkou a k tomu na noční bonus (více jak 1/3 útoků) - je to účelné? nestálo by za to útoky naplánovat a ne je posílat bezmyšlenkovitým kliknutím?


Jak můžou útočit na noční bonus, když tu není? Že by změna o které nevíme? Co se týče morálky, tu budeme mít v centru špatnou všichni.:(
 

DeletedUser

Guest
Jak můžou útočit na noční bonus, když tu není? Že by změna o které nevíme? Co se týče morálky, tu budeme mít v centru špatnou všichni.:(

kozel zahradníkem, omlouvám se za chybu, pochopitelně zde není... ach ta hlava děravá :rofl to jsem si zas střihnul ostudičku
 

DeletedUser

Guest
I mistr tesař se někdy utne. Přesto jí bráníte pěkně, by mě zajímalo, která betonárka dělá Magický pevnosti sponzora. :blush
 

DeletedUser

Guest
I mistr tesař se někdy utne. Přesto jí bráníte pěkně, by mě zajímalo, která betonárka dělá Magický pevnosti sponzora. :blush

obsadit se dá, rozhodně to ale nebude zadarmo :) na současné pozici zůstane týden od prvního objevení, poté se bude stěhovat na jiné pozice během pobytu není doplňováno vojsko, po přestěhování bude vojsko doplněno na původní stav
 

DeletedUser

Guest
O tom nepochybuji. Obsadit se dá všechno. Ale 19,24 Mio. v obraném ranku po prvním týdnu je dost maso. Jen 103 hráčů je na tom líp a to jsme tu krapet dýl. Je holt v kursu, holka jedna magická. :D
 

DeletedUser2901

Guest
Každý ji chce přidat ke svému majetku... :D
I když je fakt, že to je podle mě zajímavé zpestření hry... :scratch
 

DeletedUser

Guest
Jak říkáš K.illere. I já čekám kam se teď hne a jestli na ní dosáhneme. Je to skalp skalpů.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru