• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Na zaklade coho si vybrat kmen?

DeletedUser

Guest
Take sem neco napisu,pro me osobne je dulezite aby mel min clenu nejak treba 1300,aby tam byla nejaka organizace,a aby meli maximalne 3 spojence:p:p:p
 

DeletedUser3513

Guest
Pokud Ti nekdo posle pozvanku, aniz by se obtezoval napsat Ti k tomu nejakou zpravu, svedci to o tom, jaky pristup k tobe bude kmen mit behem dalsiho hrani.. Tzn. nezajem.

No ja zpravy nerozesilam, ale to neznamena, ze si hracum v mem kmeni nevazim. Myslim, ze nikdo, kdo neco potreboval a obratil se na me, by si nemohl stezovat, ze jsem se mu nesnazil pomoct :)
 

DeletedUser

Guest
No ja zpravy nerozesilam, ale to neznamena, ze si hracum v mem kmeni nevazim. Myslim, ze nikdo, kdo neco potreboval a obratil se na me, by si nemohl stezovat, ze jsem se mu nesnazil pomoct :)

Jsi proste dobry clovek, hats off..;) Ale jsi dobry jako zakladatel/naborar kmene?

Kdyby se to tykalo sveta3 a Dragonu, tak v tehle fazi jsi schopen efektivne pomoci tak dvema lidem. Ostatnim muzes max poslat teple slovo o tom, jak jsi na podporu bohuzel 120hodin daleko. Na s4 muzes pomoci podporou kolika, aby te to samotneho nestahlo dolu? (nevim, nehraju tam a dost mozna ti krivdim, ale kdyby ne - kolik ze vlastne mate clenu v tom tvem kmeni? Jste orientovani na nejaky kontinent?)

Ale na s3: Dragon - 425 clenu, + 2 sestricky, sice takticky:eek: skyva sva "hodne silna" spojenectvi, ale tezko si myslet, ze budou jina, nez u sester, takze dohromady to maji hezky bledemodre.. Z top 10 hracu kmene je 8 na ruznych kontinentech, maji Dragoni vubec zonu, kterou by prokazatelne ovladali?(Nedival jsem se) Nebo mi ted povis tu pohadku o tom, jak maji v planu ovladnout CELY ten svet3, a napises mi to capslock=on style, jako naborari BGV.. :D A co tvi spojenci? Nemaji nahodou stejne plany? A vsiml sis, jak aktivnim hracum blizko u sebe zacina byt mapa mala? Bude to horsi, ver mi..:cool: Do tri mesicu se Dragon rozpadne, muj nazor..Proc? Bere kazdeho, nebo bere kazdeho, kdo se jim libi podle bodu. Ale na s3 uz nestiha, hraci, kteri jdou po bodech, jej opusti, pak prijde zlomeni aliance kvuli sestram, jeden nebo dva utoky, zjistis, ze mas kmeni neschopne hrace, tebe to prestane bavit, skoncis a pujdes plne na s4..(kde nakonec dopadnes stejne..;))

BTW: GoM se 2ce take zacinaji drolit, pokud jsem cetl spravne forum.. Ale nejspis se jeste chvili nahore udrzi, diky tomu, ze prijima uprchliky, ktere ostatni nechteji (soudim z jednoho prikladu)

ONTOPIC:

Ta pozvanka ma prece hlavni smysl ve zpetne vazbe
!
- nejen ze hrace seznamis s kmenem, ale ty jako vudce kmene se seznamis s hracem. Ty primarne nechces v kmeni kazdeho, ale chces hrace schopne, kteri si poradi sami, nebo hrace, kteri maji potencial byt schopni a ktere muzes nekam dovest. Zajima te minimalne vzdalenost od srdce kmene, aktivita, ochota komunikovat, zkusenosti a sila armady. Nebo ne? Zakladas pristav pro simcitacky a farmicky? Tohle je ale valecna hra..:rolleyes:

ps: hlavne mi ted nerikejte, ze ForrestCZ zalozil top 20 cluster kmen s 50ti hraci, ktery ma navic 6 clenu v top10 zebr. PP.. A Forrest zebr vede..:D (i kdyz tam asi jeste mate zac.chranu, ze?)
 

DeletedUser

Guest
To ako kmen funguje a aky su v nom ludia tazko zistis ak niesi clen toho kmena musis don najprv vstupit aby si zistil tieto informacie takze podla mna podla tohto sa priliz rozhodovat neda


No to samozřejmě, podrobně to poznáš a přesvědčíš se až na vlastní kůži, svým způsobem je to risk, nikdy nevíš, jestli ti lidé v tom kmeni "sednou"....ale přibližný obrázek, jakousi selekci, si můžeš udělat právě tak, jak píše Maxwell:

"já se ze všeho nejdřív zajímám o pravidla kmene a teprve potom se podívám na členy atd.
ale kdyžkmen nemá nic napsáno v profilu tak na mě zrovna moc nezapůsobí"

to je přeci jasné jako facka - nezbývá než souhlasit.
A ještě řekněte, že to tak taky neděláte, když si případně vybíráte kmen....;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Guan Yu-TAk za tenhle "článek" skláním poklonu, moc krásně napsáno. Ale bohužel(pro válečně zaměřené hráče bohudík:)) to pochopí jen pár jedinců.
Jen bych doplnil že u hráčů nad tak 50 000 a potenciálem mít mozek v hlavě už na tý vzdálenosti od středu tolik nezáleží(málokdy maj hned u sebe enemíka kdo by je ohrožoval a dá se od nich tlačit na jinej kmen a při tom část kmene která je daleko může jen posílat podpory a téměř nic jim nehrozí) ti se jak je vidno jsou schopni se o sebe postarat a za pár měsůců stejně prorostou ke kmenu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3513

Guest
Jsi proste dobry clovek, hats off..;) Ale jsi dobry jako zakladatel/naborar kmene?

[/I]

no ja dragon na s2 nezalozil, jen jsem ho prebral, kdyz se zacal potapet :D No a ted vedu Avatar of universe na s4:cool: Jsme soustredeni na K65 a 75. Ovsem najdou se i brainless naborari, kteri nabiraji i na jinych kontinentech. Na s3 nechodim tak casto, takze o tom vubec nemam prehled. Cipisekl mi dal funkci zastupce asi jen ze zvyku :D S3 do toho prosim neplet :) rozhodne nemam nejakej elitni kmen. nevim proc jsi se do me a avataru zacal navazet, ja se jen vyjadril k tomu, ze kdyz nekdo ani s pozvankou nenapise zpravu, tak kmen nestoji za nic.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5087

Guest
treba skusat

ja si myslim ze sa neda hned dostat do dobreho kmena
podla mna si to musis vyskust postupne a stale sa dostavat do lepsieho:cool::cool:
 

DeletedUser937

Guest
ja si myslim ze sa neda hned dostat do dobreho kmena
podla mna si to musis vyskust postupne a stale sa dostavat do lepsieho:cool::cool:

já zase věřím na věrnost... Na Světě 3 jsem začal pozdě, jsem na boku mapy, v malém kmeni, který je všude okolo a aj kdybych dostal 100x lepší nabídku, tak neuteču.
 

DeletedUser1396

Guest
Sem tehoz nazoru jako Guano.. (taky jsme v jednom kmeni.. :D ). Ja mel stesti, kdyz jsem zacinal na S1 (kde uz hraju jen tak a kouknu tam jednou za 2, 3 dny) kdyz jsem vstoupil do kmene, kde bylo par dobrych lidi... pozdeji se tam naslo jeste par dalsich dobrych a od te doby to tahnem spolu a nikam jinam bych nesel. Aspon ne bez nich. Ted stiham pouze S2 a S3 a uz je to na me i tak dost. Ale v obou pripadech sem v elitnim kmenu, ktery nema vize nez 150 hracu! (a nikdy mit vic nebude..)
 
Nahoru