• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Shedd

  • Zakladatel vlákna DeletedUser33829
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33829

Guest
Trapná je tvá druhá dnešní reputace a jen čtyři tečky? Na pět jsi to už nevytáhl?:blush
 

DeletedUser37372

Guest
Říká někdo, kdo neovláda český jazyk, ale chápu TOPe, u míchačky taky kačky že? :D
 

DeletedUser37060

Guest
ja mám taký tichý pocit, že si tím top niečo kompenzuje... :D
mne sa ten shedov obrázok páči. Síce je hnusný ale smiešny... :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Nevím, zda-li se autor díla pokouší svým sloganem hru zesměšnit, ale budiž, naivně doufejme, že to tak není. :)

Obrázek beru proto spíše jako takovou recesi, moc vyhlídek na vítězství u tebe ale nevidím Shedde. :)
 

DeletedUser34128

Guest
no myslim ze bys to mel vzit spis jako kritiku a trochu se nad tim zamyslet..
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Zasmějme se, ne?
Nemusíte si ale jeho slogan hned brát k srdci ;)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
tomzr2: Kmeny byly, jsou a vždy budou zdarma, prémiové funkce jsou nadstandartní funkce, které hráče zvýhodní oproti jiným hráčům. Bez toho by zkrátka hra nemohla nikdy existovat.

luki28n: Však samozřejmě Sheddův obrázek bereme s rezervou. :D
 

DeletedUser34128

Guest
zvyhodneni bych dejme tomu jeste bral, do urcite miry teda, no horsi je ze se to od urcite chvile bez premia hrat neda, a to me rozciluje

taky protoze kvuli tomu koncej lidi u rozehrane hry a trochu se potom meni smysl hry, a to uz mi muze byt jedno jestli si platim ja a jestli jsem ochoten si to zaplatit
 

DeletedUser33829

Guest
Tomáš má pravdu, lidi končí a dobří hráči jenom kvůli tomu, že nechtějí do hry investovat peníze, dalším dojdou prémiové body a nechtějí si kupovat další. Spousta lidí napíše, že končí a dá účet k rozebrání a člověk se podívá a zjistí, že nemají PB a PÚ skončilo, účty co mají miliony bodů, a když na takový účet pak začne útočit nepřítel? Tak akorát ti co hrát chtějí musí do cizího účtu dávat vlastní peníze a obětovat svůj čas, a když vidím pravidla, tak tyto „zastupováné“ hráče chrání pravidla v mnoha ohledech, ale ty lidi, kteří nad tím tráví čas a ještě do toho investují peníze, tak ty málokdy a málokdo dokáže ocenit, inu praví hrdinové nejdou vidět. Ale tak vidíme kam jdeme...

Tak, že to umím pojmout i vážněji, tak jsem tam dal něco jiného.:D Vítězství mě nezajímá, já jsem se zeptal kolik toho můžu vytvořit, pak akorát byla pravidla upravována, že aby nemohl nikdo kopírovat od druhého, což se stejně stalo a nikomu to nevadilo, takže retroaktivita pravidel jako k ničemu, jenom k mazání mých sloganů.

Nejvíce se mi líbílo pojď hrát DéKá, bude to Tvá nová herní Mekka, nebo tak nějak jsem to měl, no i to může někdo označit jako recesi.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru