• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Smajlíci v osobních zprávách

  • Zakladatel vlákna DeletedUser38802
  • Vytvořeno

DeletedUser38802

Guest
Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zda by šlo nastavit posílání smajlíků v osobních zprávách.Děkuji:)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Díky za tvůj návrh, již v minulosti se tento návrh projednával, ale zatím se InnoGames rozhodli smajlíky do hry nepřidávat. Zprávy by se pak mohli změnit v obrovskou změť žlutých smějících se potvůrek...
 

DeletedUser

Guest
Považoval bych to za zbytečnost která by jen přetěžovala server. Všichni přece známe :) :p :-/ mě to stačí :D
 

DeletedUser33829

Guest
Co takhle povolit vkládání obrázku do OZ?

Linteo dokázal na Štědrý den na SK napsat zprávu a mít v ní obrázek, leč daná zpráva nejde exportovat.

Takže co takhle povolit vkládání obrázků do zpráv?
[SPOIL]Kdo chce, tak ten si tak může vkládat i ty smajlíky.
playboy.gif
[/SPOIL]

Jak dopadl ten návrh v Německu na to, aby se off ranky a def ranky připočítávaly okamžitě? Ten topic v toolu jsi mi pak uzamkl bez odpovědi.:dunno:n_o
 

DeletedUser

Guest
k těm rankům se jen zeptám, nemyslíš, že by se toho dalo zneužít ve prospěch útočníka? Tedy že když zaútočí, nic mu nepřežije ale uvidí, o kolik se vyhoupl v off, tak si lze jednoduše dopočítat průměrné ztráty. Aspon si to myslím, mýlím se? :)
 

DeletedUser33829

Guest
Já to schválně nepsal, protože prý píši slohovky a už jsem to psal několikrát, a teď abych to psal po sté a zrovna čerstvému členu Wiki Týmu.:D

Off ranky se nepřičítají už se zpožděním několika dní jak tomu bylo před několika lety a to ještě i tenkrát Turgon tvrdil, že mu to přijde jako krátká doba, přičítá se to se zpožděním jen pár hodin, někdy jen desítek minut, to Ti tak pomůže, když na Tebe půjdou útoky, že útočník si to nezjistí?

Ale především, už nějaký ten pátek, již od světa 18, máme ve hře ocenění, nedávno přejmenovaná na úspěchy. Co tam je za úspěchy? Útočník dne! Na něm se dá sledovat počet nepřátelských jednotek. Bez toho aniž vidím v oznámení obránocovo vojsko, zjistím hned (= okamžitě:D) kolik jsem obránci zničil jednotek a věř tomu, že já to mám dávno natrénované, takže když uvidím, jak jedním útokem sejmu 10 000 jednotek, tak další útok Tě dodělá, a když uvidím, že padlo 1000, tak vím, že máš beton a podle toho měním taktiku.

Takže off ranky, a to již dávno, nedělají to co kdysi, místo toho, že se nepřičítají hned, mi to akorát pokazilo ocenění do síně slávy, kdy jsem místo zlatého dostal stříbrné, a to protože při aktualizaci přehoupli hranici poražených jednotek naráz dva hráči a na první místo to nedalo toho nejrychlejšího, ale toho kdo tu hranici přehoupl o více jednotek, což už nikdo nezmění.:mad

Takže to mají vývojáři nedomyšlené, tak jako když se teď body přičítají hned, ale žebříček se neaktualizuje hned, takže tam vzniká, že hráči s méně body jsou před hráči s více body a hráči pak mají dotazy jak je to možné.
 

DeletedUser

Guest
No jo, přece nemohu znát vše no ne? :D

Je to dobrá myšlenka a popravdě řečeno, nezaregistroval jsem ji tady nikde, proto se ptám :yes.

Díky za vysvětlení

PS: Já mám rád slohovky :sorry:D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
OFF/DEFF Ranky se nemění ihned, ale je pravda, že čas aktualizace se výrazně zkrátil. Více už to měnit zatím nechtějí.

Poslat zprávu s obrázkem může kmenový tým, neboť má k dispozici i odesílání zpráv ve formě HTML (např. Měsíční magazín posíláme každý měsíc v této formě). Hráčům to k dispozici dávat určitě nebudeme, neboť by toho hráči mohli zneužívat, např. odesílání reklamních zpráv apod.
 

DeletedUser33829

Guest
Reklamní zprávy se šíří tak či tak.:(

Děkuji za informace.;)
 

DeletedUser

Guest
Je zapotřebí každé podezření na šíření reklamy hlásit :yes
 
Nahoru