• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Tribal Wars 2 - Diskuze

DeletedUser25387

Guest
Na to že sem začal déle tak to ujde, jako u jedničky všechny barbarky prázdné :/ Jinak vše probíhá v pořádku, žádný lagy ani žádná chyba ve hře.

Jedna fotka z en serveru. Tribal wars 2 en..jpg

247 místo bez použití premium.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Jde to fajn i když musím používat jiný prohlížeč :blush
A taky budu možná až do německa bombardovat vývojáře, ty avatary jsou hnus a já si chci dát nějaký vlastní :D
A stejně tak kmenový erb, hnusně rozostřené :(
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Mě osobně se ty avatary líbí a klidně bych bral i něco podobného tady u nás. :D
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Myslíš avatary nebo kmenový erb? :scratch
Jinak dneska jsem objevil další věc která mě asi od hraní odradí, další věc pro ty co mají prachy:

Armáda se vrátí domů bez boje v případě že by bitva byla předem prohraná, kdo bude mít prachy si to koupí a jak na něj potom chcete dělat def akce :blush
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser36255

Guest
Tak si zkouším betu, a nevím, jestli už to tu nezaznělo, ale dá se to přepnout do klasického textového režimu? Nebo bude ve hře taková možnost?

Protože buďme upřímní, omalovánka je to vskutku pěkná, proti tomu nic, povedlo se, ale představa, že by člověk řídil tisíce vesnic v té flashové omalovánce je hodně naivní.

Tedy bude se to plánovat?
Ten zbytek - TW2 je již jasně pay to win hra a to jsem viděl patrně jen naprostý zlomek funkcí. Já sám na TW1 měsíčně spotřebovávám hodně bodíků na všechny možné funkce. Když to hodně hoří, je samozřejmostí i boostování doby stavby hradeb.
Ale to co jsem tam měl zatím tu možnost vidět, že je možno si zaplatit... Je to hezky vidět na FoE od stejných tvůrců. Tohle bude ještě větší dojná kráva. A to ani pro mě, zarputilého obhájce placených funkcí, není ono.
 

DeletedUser

Guest
TW2 ale není ve flashi ne? Já bych řekl, že je to jak TW1. Možná tam přidali canvas, netuším, ještě jsem neměl možnost. Ono mě nějak INNO nemá rádo. :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
BukajAktobos: V tomto případě nemohu mluvit za vývojáře (přeci jen TW2 má jiný vývojářský tým, než TW), ale podle informací, které mám, si vývojáři hodně zakládají právě na grafickém zpracování, tak mám pocit, že se asi do textového náhledu vesnice nehrnou. Ovšem otázkou zůstává, jak zareagují, když se na ně snese vlna nevole s tím, že by si hráči přáli pro zrychlení hry také textový náhled.
 
Nahoru