• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Wiki - Diskuze

DeletedUser

Guest
Wiki - Diskuze

Vážení hráči,

zde můžete volně diskutovat o naší Wiki.​
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser29967

Guest
Aaa.. konečně... díky... je kde kecat :D At to wiki teamu jde!
 

DeletedUser7531

Guest
Nejsem si jistý jestli úplné nahrazení nápovědy je dobrý nápad.

Nápověda se totiž liší pro různé světy v drobnostech, které ovšem jsou důležité a do wiki se budou špatně dostávat...

Např. obyčejný šermíř...

Nastavení na světech s lučištníky:

Útok: 25
Obrana proti pěchotě: 50
Obrana proti jízdě: 15
Obrana proti lučištníkům: 40

Ovšem na světě bez lučištníků to je:

Útok: 25
Obrana proti pěchotě: 50
Obrana proti jízdě: 25


Nápověda má tu výhodu, že vás odkáže do nápovědy pro svět na kterém jste právě přihlášen. To u wiki nelze.

PS: Možná se pletu, ale nikde nevidím žádnou stránku s popisem nastavení jednotlivých světů. Natož jednotlivé stránky o herních světech podle jejich čísel .... což je docela základní info. ... ;)
 

DeletedUser

Guest
Moc super! Chválím :thumb

Jen bych nenahrazoval nápovědu - nápověda je takový rychlí přehled.
Spíše bych dal i klasickou nápovědu kompletně do ČJ a vedle odkazu na ní dát odkaz na wiki. :yes

Móóóc super projekt. Ještě jednou chválím. :great:thumb:yeah
 

DeletedUser

Guest
Prosím za prominutí....:blush
Poraďte lamce, kde takovou báječnou věc jakou je WIKI, najdu ???

Když kliknu ve hře na nápovědu a pak na odkaz na wiki, tak mě to nasměruje irgendwo in Dojčland.... :scratch
Kde se tedy k tomu dostanu, ať se také něčemu novému přiučím !? (třeba jak správně psát tickety - to by se mi fak šiklo :pardon)
 

DeletedUser

Guest
Jůůůů !!!! Jůůů , děkuji.... :heart
Jééé, to je hezky udělaný !!! :thumb

To v pravo s těmi zapuštěnými kruhy v té zdi, to je pro mne připravené rezervované místečko ??? :scratch
Já budu hodná... Teda sem úplně hodnáááá ... já vůbec nic... :blush :angel
 

DeletedUser2901

Guest
Vesměs nýní skoro všechny on-line hry mají místo nápovědy wikipedii, je to hezký trend, a myslím že pomůže víc...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Zatím jsem jen zběžně nahlédl, určitě to graficky vypadá lépe než nápověda ve hře. Snad to konečně hráči začnou i víc používat. No, a až nebudu hrát DK, tak vím u čeho budu trávit načaté večery ... :thumb
 

DeletedUser

Guest
Já hlavně nechápu, proč název Wikipedie. Myslím, že hodně lidí to může právě odrazit, protože přece Wikipedie není žádná encyklopedie, ale z velké části snůška lží a nesmyslů, protože bez kontroly tam může přispívat každý. To, že se dnešní děti naučili při zadání referátu sednout k počítači, zadat tuhle stránku a pak Ctrl+C, Ctrl+V a rederát je hotov a ještě si myslí, kdovíco úžasného nemají, to je "smutný kino". Ano, dá se to docela dobře využít k tomu, že člověk nemusí vyhledávat odkazy na internetu a najde je většinou přímo tam, takže pak stačí jen kliknout a hned je na oficiálních stránkách... Ovšem stejně tak dobře si to může vyhledat na Googlu, že ? ;) Takže doporučuju, změňte název, zvýší vám to reputaci :yes
 
Nahoru