• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Trochu z jiného soudku

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33829

Guest
Význam toho přísloví? Souvislost s tímto topicem a textem v něm?:scratch
 

DeletedUser

Guest
Shedde z Tvých příspěvku srsší jen ironie a výsměch.
Nedokážeš přijmout nic,co nemáš podloženo datumy,fakty,historickými podklady. O moc přicházíš :) Ale na jednu stranu Tě chápu,těžko se věří věcem,které jsi nezažil.
To že něčemu nevěříš a nikdy ani věřit nechceš,neznamená,že to musíš hanit.Co se týče těchto otázek Ti rozum totiž moc nepomůže. :)

"Nemusíš to chápat,stačí když to přijmeš" :)
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Z toho co a jak píše je dostatečně patrné, že o téma jako takové nemá žádný zájem, jediný důvod proč se do tématu zapojil je možnost rýt do jeho autora.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Je škoda,že se lidé k takovým věcem staví více než negativně.Ale není divu,systém nás tak vychoval a vymanit se ze systému je běh na dlouho trať. :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Ano, to je. A není to všem dáno. Prostě, celý život razím heslo (a to jsem o těchto věcech tehdy ještě nic nevěděl), že příroda je moudrá a vždy si poradí.


A význam toho přísloví je Shedde rozumem uchopitelný, zamysli se, proč jsem ho napsal. Určitě na to přijdeš.
 

DeletedUser33829

Guest
Z toho co a jak píše je dostatečně patrné, že o téma jako takové nemá žádný zájem, jediný důvod proč se do tématu zapojil je možnost rýt do jeho autora.
Jak můžeš napsat takovou lež, zrovna Ty, který mi smazal můj první příspěvek?:scratch

Já tady jako jediný reagoval na všechny Biblosovy otázky, to tu ani nikdo jiný neudělal, k jeho paranormálním aktivitám jsem tu přidal další a bylo to smazáno, že do něho rýpu. Jediné co jsem po něm v tom příspěvku chtěl bylo to, že právě tento týden bude pátek třináctého a je mimořádné slosování Sportky, tak aby mi řekl vítězná čísla v jednom ze dvou tahů a koncové číslo Šance, abych mohl vyhrát SuperJackpot a polovinu výhry dám jemu. Nevím co je na tom, tak špatného, kromě toho, že Biblos nemá žádnou páru o číslech, která vyjdou.:pardon

Jinak napsat např., že to Mayové přepískli s kokou, tak jsem netušil, že to je taky hanění Biblose, Biblos je mayský astronom, nebo jaguáří kněží z Chichen Itza?:D Ale dnes už žádní nejsou.:pardon Říkalo se jim jaguáří, protože nosili přes celé tělo jaguáří kožešinu a Chichen Itza není sprosté slovo, ale bývalé největší mayské město, kdysi jsem tak měl na DK pojmenovanou i vesnici. Navíc, když jsem do toho smazaného příspěvku zatáhl mimozemšťany, tak možná bys mohl vědět, že Mayové jako jedni z mála, možná jediní se považovali za mimozemšťany, mysleli si, že pochází z jiné planety a sem byli doputování za trest.

Taky si troufám říct, že kdyby tento topic založil kdokoliv jiný, tzn. řadový uživatel fóra a Biblos tady nechodil, neznali jsme ho, tak by topic byl smazán za propagaci sekt či myšlenek a věcí, které ke vzniku sekt daleko nemají.

Ještě, že žijeme ve 21. století, protože někteří by tu už všude viděli čarodějnice.:wacko A to Biblosův rod nevymře. Ale tak dnes už nehaníme něčí potomky a příroda má tendenci se zdokonalovat, tak snad na Biblosovy fámy jeho budoucí generace nenaletí.:great

Je škoda,že se lidé k takovým věcem staví více než negativně.Ale není divu,systém nás tak vychoval a vymanit se ze systému je běh na dlouho trať. :)

Zlořádní osvícenci s pošetiletou vůli uspořádat věci podle rozumu. Zlatá éra honů čarodějnci a kacířů, tam byste se někteří vyřádili.:bad

Ano, to je. A není to všem dáno. Prostě, celý život razím heslo (a to jsem o těchto věcech tehdy ještě nic nevěděl), že příroda je moudrá a vždy si poradí.


A význam toho přísloví je Shedde rozumem uchopitelný, zamysli se, proč jsem ho napsal. Určitě na to přijdeš.
Přísloví chápu, nechápu smysl proč to píšeš na mě. Co odříkám a beru si největší krajíc? Co jsi tím chtěl říct? Tím, že Ti to tu nejvíce kritizuji, tak Ti reaguji na nejvíce věcí? Pěkně stupidní a celkově jsi to použil nepřesně.

Nikdo Ti tu ani na to tak nereaguje jako já a o tom, že na otázky mé neodpovídáš ani nemluvě.
Příroda je moudrá a má svá pravidla a zákony, kterými se řídí, tím že Ty něco nepochopíš, a že si to nedokážeš vysvětlit, neznamená, že to vysvětlení nemá.

U těch indigových dětí si stále stojím za svých, aura barvu nemá, takže stejně přiřadit auře barvu bude mít základ v něčem jiném.;) Doufám, že Tvůj klouček bude co nejvíce řádit a zlobit, protože čím více to bude dělat, tím více to bude indigové dítě a jistě mu budeš muset pouštět pohádky laděné o velkých bojovnících, aby si to o sobě mohl myslet a zlý systém a autority je potlačují.:wacko Obzvláště v dnešní době svobody.;) Takže bych měl opačnou otázku. Máš Ty doma indigové dítě? Pokud ano, jak jsi to poznal?;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Přísloví jsi zhola nepochopil, jak vidíš, i logika dokáže selhat, když k ní chybí cit. Jinak bys to musel naprosto pochopit, že to přísloví se týkalo toho, až jednou budeš mít vlastní děti.

Pak možná budeš zralý na to, vést tu smyslu plnou diskusi. Neboť Tvé představy o téhle problematice jsou zúžené jen na jednu ryze materiální věc. Čísla ve sportce. Budeš se divit, ale jsou tací, co i tohle ví. Leč nepoužijí to.


Přestaň se chovat jak slon v porcelánu, pak tu možná budou diskutovat i jiní. Leč Tvůj přístup je odsud spíš vyhání. Pokud o tomto nic nevíš, měl bys tiše naslouchat těm, co vědí. A učit se od nich. Ale to by utrpěla Tvá touha po exhibicionismu nejspíš ...
 

DeletedUser

Guest
Shedd a naslouchat? :)Teď jsem se zasmála. Tomuhle tématu on nemůže naslouchat,není to podložené daty,fakty,historií.Bere to jako snůšku nesmyslů a ještě k tomu to chce označovat za sektu :D
 

DeletedUser33829

Guest
Přísloví jsi zhola nepochopil, jak vidíš, i logika dokáže selhat, když k ní chybí cit. Jinak bys to musel naprosto pochopit, že to přísloví se týkalo toho, až jednou budeš mít vlastní děti.

Pak možná budeš zralý na to, vést tu smyslu plnou diskusi. Neboť Tvé představy o téhle problematice jsou zúžené jen na jednu ryze materiální věc. Čísla ve sportce. Budeš se divit, ale jsou tací, co i tohle ví. Leč nepoužijí to.


Přestaň se chovat jak slon v porcelánu, pak tu možná budou diskutovat i jiní. Leč Tvůj přístup je odsud spíš vyhání. Pokud o tomto nic nevíš, měl bys tiše naslouchat těm, co vědí. A učit se od nich. Ale to by utrpěla Tvá touha po exhibicionismu nejspíš ...

Já jsem Tě na něco ptal a neodpověděl jsi, ale poučovat druhé, tak to zvládáš na jedničku s hvězdičkou.;)
To přísloví jsem četl poprvé v životě, a že jsem jeho smysl nepochopil mi vůbec nevadí, ona totiž některá přísloví jsou dost stupidní, třeba moudřejší ustoupí, nebo dobrého nepálí, což je přísloví, které vzniklo z ordálie. Každopádně to přísloví, které jsi psal, že z odříkaného chleba největší krajíc? Však nemám děti, tak to bych jich musel mít tady nejvíce, abych měl největší krajíc z odříkaného chleba.:D

Co bych se měl učit? Ten Tvůj brainwashing?:scratch

Čísla ve sportce. Budeš se divit, ale jsou tací, co i tohle ví. Leč nepoužijí to.
To jsem si myslel, přece svého daru nebudou zneužívat.:D Ale co takhle kdyby si vsadili, aby dokázali, že to umí a výhry nechali Sazce, nebo ještě lépe by je mohli darovat charitám, Africe, dětem atd. Takže tím, že mají tento dar a nijak jej nevyužívají, tak dělají dobrou věc? Podle mě ne. A kde je pak to Tvoje dobro? A co je dobro?

Teď vědecky: na základě Newtonovy teorie bys vlastně mohl předpovídat budoucnost, když znáš všechny okolnosti (rychlost, směr, prostor tělesa), tak víš kdy a kde bude dotyčné těleso, ale kvantová fyzika říká, že čím pravděpodobněji určíš rychlost, tím méně prostor a opačně tělesa.
To jenom na tom, jak vypočítat míčky, které spadnou do té nádoby a potom jsou poháněny vírem v té nádobě, a které se uchytí navrchu nádoby.

Jaký je rozdíl mezi Tebou a mnou? Ty se někde něco dočteš a jdeš to hned šířit dále, aniž bys nad tím uvažoval, něco je napsáno v Bibli, a tak to hned hlásáš dále, aniž by ses nad tím zamyslel. Neguji věci a budu je negovat, protože tak můžu dojít k pravdě a poznání.

Jestliže můžeš budoucnost předpovídat, nemyslím přímo Ty, ale kdokoliv, pak znamená, že je nalajnovaná, že je předem daná, a pak je člověk nesvobodný, protože všecko co udělám, tak to už bylo předem rozhodnuto a do toho Ty ještě přidáš osud a sudičky.

Biblosi, Ty jsi totalitář, učíš tu totalitarismus, hlavně, že jsi se se mnou 3 měsíce nebavil, za to že jsem napsal, že jsi totalitář, jen jiným slovem.

Já se nedivím, že tyhle ideje slouží jako základní kámen ke vzniku sekt a jejich chování. Co z toho čiří? Dobro nebo zlo? Zlo, viď Biblosi, ještě napiš, že dobro, to by už tu každého kleplo.

Biblosi, Ty nepotřebuješ žádné důkazy, Ty nemusíš nic dokazovat, Ty nemusíš nic vyvracet, Ty ani neodpovídáš na otázky a přesto máš pravdu, a já který tady Ti na všechno reaguje, snaží se debatovat, tak se jen stroze dozví, že má omezené chápání a vidění.:blush

To je fakt škoda slov, znáš to přísloví, že s vykastrovaným býkem se nedomluvíš.

Ale nic Ti nebrání přece pořád psát to samé dokola, přece to můžeš pořád dělat, ale to neznamená, že Biblosi máš pravdu, říkáš pravdu a šíříš dobro.;)

Shedd a naslouchat? :)Teď jsem se zasmála. Tomuhle tématu on nemůže naslouchat,není to podložené daty,fakty,historií.Bere to jako snůšku nesmyslů a ještě k tomu to chce označovat za sektu :D

Já to tady toto neoznačil za sektu, já jsem napsal, že to co Biblos tady píše je kořenem sekt.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Čím dál, tím víc jsi vedle ... vážně. I s tím příslovím. Ale nechceš poučovat, tak vysvětlovat nebudu.


A to, že lidé nezneužívají své schopnosti je dobro, ne zlo. Právě proto, že největší zlo je přes peníze, i když to zatím bez nich nejde. Ale s Tebou o tom diskutovat opravdu nemá cenu. Ty smícháš páté přes deváté, jablka s hruškami. Až se naučíš naslouchat, možná se naučíš i porozumět. Zkus to nejdřív na těch příslovích a zamysli se nad jejich skutečným významem. ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru