• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výherci soutěže o nejlepší videonápovědu k dk

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4673

Guest
1.Nout.tv + Macíny
2.iLive
3.Svízel


Body budou během pár dní přiděleny.
Gratulujeme

S pozdravem,
váš DK Team.
 

DeletedUser

Guest
Nojo, příště Vám to natřuXD..jen bych se zeptal..Bylo nějaké moje video v soutěži?XD
 

DeletedUser5753

Guest
Tak to potěší. :) Sláva vítězům,čest poraženým.:hi
 

DeletedUser

Guest
PWNED :music, tolko práce a bezpočet verzií a nakonec nic. Ale ja som pesimista tak čakám že mi tie body, ani nenabehnú :D ale to sa nemože stať.
V každom prípade Gratulujem všetkým...(aj sebe :))
 

DeletedUser

Guest
Můj odkaz na video byl nefunkční, protože kolem 19:00 jse ty videa smázl a nahrával to aby to šlo, protože díky YT to bylo v naších zemí nepřístupné tak jsem musel vyměnit písničky a když jsem to v 21:30 chtěl dat na Dk, tak už bylo 50 minut po skončení soutěže:( ..tak tady máte aspon na podívání no:)... nevyhrál bych s tím asi, ale měl bych pocit že jsem proto udělal maximumum, ale život je svina a náhody se stávaj..bohužel i bohudík

http://www.youtube.com/watch?v=SWZKoQBbgbM&feature=channel_page
 

DeletedUser

Guest
A nebylo jich bezpočet ale jen 2:

v tom prvním sem "jen" upravoval pravopisné chyby..takže z toho vzniklo 2.

a pak jsem měl druhé, kde akorát nešlo zobrazit vůli té hudbě, takže 2x sem tam menil hudbu a nahrával to nova a když se to na potřetí povedlo bylo pár desítek minut po soutěž...No jo nepotěší, ale když člověk žije stím že to je až do 28.4.2009 23:59
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru