• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Building time calculator

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2029

Guest
Paráda, díky moc za objevení.

Jen první praktická zkušenost - je to tam, jako když se to zobrazuje ve hře. Tedy, chci-li zjisti jak dlouho se něco bude stavět "na úroveň 20", tak musím zadat stupeň budovy "19" (plus odpovídající hlavní budovu).

Díky, díky. Hodí se.
 

DeletedUser

Guest
Zajímavá věcička. Ještě tedy vůbec netuším na co se dá prakticky využít, ale rozhodně zajímavá a hezky udělaná.
Hlavně oceňuji že to počítá se stupni budov skutečně jako ve hře a nebude to blbnout lidi.
 

DeletedUser

Guest
Zajímavé. Moc se mi to líbí. To by se pak mohlo být v kategorii programy, kterou vytvoří admini a tam by jste to dávali. Je to super. Taky jsem to zkoušel a nemýlí se to.
 

DeletedUser2029

Guest
Ještě tedy vůbec netuším na co se dá prakticky využít
Třeba, až se budeš rozmýšlet, na kolik zvednout hlavní budovu (při dostatku surovin), aby se to z tvého aktuálního stavu časově vyplatilo.

Třeba chceš "rychle" udělat panský dvůr, a rozdíl pro kovárnu na 20 je 20h -> 15h pro hlavní budovu 20->25. Tak jak moc se vyplatí (kolik bude trvat) zvednout hlavní z 20 na 25 a jestli ostatní stavby pak dají (s tou hlavní) dohromady méně času než kdybys u hlavní zůstal na 20.
 

DeletedUser

Guest
To je pravda. Pokud plánujete až takhle složitě dopředu, určutě pak využití má. Mne zatím nikdo netlačil a na všechno mám času hromadu, tak uvidíme až nna mne dojde :p
 

DeletedUser2029

Guest
A jéje, tak to vypadá že twplus.org prochází přestavbou a staré odkazy nefungují. Ba co hůře, asi nejde jen o jiný odkaz, ale o obsah, který se mění.

Pokud někdo objevíte funkční link, hoďte ho sem, prosím.
 

DeletedUser8943

Guest
Počítadlo

Je to dobrý že vím kolik to zabere seáku a kolik zbyde na vojsko.Super.
 

DeletedUser13404

Guest
Super vecička,fakt dík za tento odkaz.:cool:
Som tu nový a tak trochu lama a toto mi veľmi pomohlo a vlastne celé toto fórum je super
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru