• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ste spokojní s nastavením S19 ?

Ste spokojní s nastavením S19 ?

  • Áno

    Hlasy: 67 29,8%
  • Mohlo byť aj lepšie

    Hlasy: 87 38,7%
  • Nie vôbec

    Hlasy: 62 27,6%
  • Je mi to jedno

    Hlasy: 9 4,0%

  • Celkový počet hlasujících
    225

DeletedUser27241

Guest
rychlých světů je v CZ nadprůměr, vyšší jak 2 nebude, němci by to neschválili.


Tak na to jsi přišel jak? :dunno

S19 rychlost 1
S18 rychlost 1,5
S17 rychlost 1
S16 rychlost 1
S15 rychlost 2

Na nižší světy se nemá cenu už ani logovat neboť jsou již tak rozrhrané, že to nemá smysl i ta 15 už je za zenitem tak mi ukaž ty rychlý světy.

Rychlý svět už nebyl spuštěn více jak rok !!!!!:mad:mad
 

DeletedUser27241

Guest
právě jsem se zkusil jen tak na oko lognout na S15 moje vesnice s 200 body je obklopena vesnicemi které jsou dostavěné a hráči mají min 1 000 000. nikde žádná barbarka nikde možnost dojít pro suroviny. Takže S15 škrtám z toho seznamu a pak mi ukaž ty tvoje rychlý světy :(

a 1,5 podle tebe není rychlý svět?


Ne podle mě nemí 1,5 rychlý svět už více jak rok se těším na rychlost 2, kdy by v ideálním případě nebyla omezena rychlost vojska 0,5. Ale furt jen admini hlasí jak se furt spouští jeden rychlý svět za druhým a tak tento bude pomalý. Za poslední rok jsou tu 4 světy a všechny pomalé jeden z nich středně pomalý
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Cekal jsem ze bude konecne rychlost 2.Doufam ze priste uz bude:(
Nastaveni docela dobre,ale ta rychlost a ty tabory me tam chybi sem docela zklamanej:/
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
pozrite si nemecké svety aké majú rýchlosti. Česi sú zatiaľ na to mdobre :)
 

DeletedUser28016

Guest
pozrite si nemecké svety aké majú rýchlosti. Česi sú zatiaľ na to mdobre :)
Souhlas, rychlostní nastavení máme slušné.

To Erling: Není pravda že na rozjeté světy se nemá cenu logovat. NAOPAK, když se naloguješ v období kdy je ještě dostatek vesnic a kmeny maj problemy sami se sebou, tak můžeš získat 300.000 bodů a nikdo si Tě nevšimne, také je velká pravděpodobnost že Tě jakož to hráče na kraji mapy tj. s možností se dobře rozvijet, vezme nějáký slušný kmen.
 

DeletedUser

Guest
ja tu hrať nebudem, ale páči sa mi to že zmenili podmienku na víťazstvo. Teraz stačí ak kmeň získa 300 milionov bodov a udrží si svoje vedenie a body po dobu jedného mesiaca. Ak tie body prepočítate na počet hráčov v kmeni tak stačí aby každý hráč z kmeňa získal okolo 3 750 000 bodov .. to sa dá získať .. dúfam že podobný bodový priemer sa bude ako podmienka na víťazstvo nastavovať aj pri iných svetoch
 

DeletedUser

Guest
ja tu hrať nebudem, ale páči sa mi to že zmenili podmienku na víťazstvo. Teraz stačí ak kmeň získa 300 milionov bodov a udrží si svoje vedenie a body po dobu jedného mesiaca. Ak tie body prepočítate na počet hráčov v kmeni tak stačí aby každý hráč z kmeňa získal okolo 3 750 000 bodov .. to sa dá získať .. dúfam že podobný bodový priemer sa bude ako podmienka na víťazstvo nastavovať aj pri iných svetoch

No tak to potes panbuh... takova podminka.. fuj.. ja myslel ze kmeny jsou od toho aby vyhral ten nejlepsi a ne ten co je nejvic vyzranej :bad
 
Nahoru