• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ste spokojní s nastavením S19 ?

Ste spokojní s nastavením S19 ?

  • Áno

    Hlasy: 67 29,8%
  • Mohlo byť aj lepšie

    Hlasy: 87 38,7%
  • Nie vôbec

    Hlasy: 62 27,6%
  • Je mi to jedno

    Hlasy: 9 4,0%

  • Celkový počet hlasujících
    225

DeletedUser30372

Guest
docelA jo ale mohly by bejt aktivní odznáčky....
jinak dobrý...

LOL tak né sorry lidi ono to tam je :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser27241

Guest
Souhlas, rychlostní nastavení máme slušné.

To Erling: Není pravda že na rozjeté světy se nemá cenu logovat. NAOPAK, když se naloguješ v období kdy je ještě dostatek vesnic a kmeny maj problemy sami se sebou, tak můžeš získat 300.000 bodů a nikdo si Tě nevšimne, také je velká pravděpodobnost že Tě jakož to hráče na kraji mapy tj. s možností se dobře rozvijet, vezme nějáký slušný kmen.


Kdyby jsi si přečetl, co jsem psal nahoře, jen tak na zkoušku jsem se lognul na S15 byl jsem na kraji mapy a kolem všechny vesnice dostavěné a hráči 1 000 000 bodů. Kam chceš chodit pro sur.? jak se chceš rozjet? Je to bojová hra a nikdy jsem to nehrál pomocí mých dolů, ale dolů ostatních tak pokud tě to baví být závislej na svých dolech prosím jdi to hrát, ale většinu lidí by to nebavilo.
 

DeletedUser28016

Guest
Kdyby jsi si ty přečetl co jsem psal, tak je tam jasně napsáno v jakém období se máš nalogovat, s15 ještě není úplně vhodný na pozdější start, ale i tak se to dá s přehledem zvládnout, musíš komunikovat a trochu se snažit, v pozdější fazy hry se už rabovat většinou nechodí, neříkám, že to vyhovuje všem, ale rozhodně to lze provést, mě se to povedlo už dvakrát (na s12 mám 700.000, to zatím není moc, ale začínal jsem, když první hráč měl 12 milionů):) Přeber si to jak chceš, já se hádat nebudu, navíc se bavíme offtopic:hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
nastavení krásný,ale hlasoval sem ne vůbec,protože tam je jasně vidět,že kdo si kupuje premko bude vždycky lepší.Podle mě by prémium nemělo do hry zasahovat tímto stilem,aby kdo má prémium byl vždycky ten lepší...Chápu že to je hlavně o penězích,ale tenhle svět se mi opravdu velice protiví.:scratch:no
 

DeletedUser

Guest
mě se celkem líbí nastavení toho to světa. Jednoduchý výzkum, a i paladina, či všechno ostatní v pohodě. Jen mi přijde v rychlosti některé světy tak pomalé. hodně světů jede na rychlost 1, nebo 1,5-s rychlostí 2 jsou jich jenom pár. Nemůžete příště udělat svět 20 trochu speciální, když bude jubilejní? Třeba jednoduchý systém, bez paladina, čí rychlosto 2,5 až 3? Když spoušt světy potřebuje souhlas od vyšších? Tak to by nám nejspíš nikdo nepovolí, co?
Šel by někdo vůbec na tak rychlý svět?
 

DeletedUser

Guest
Na co to Inno myslí :shock né že by přidali například nové jednotky,budovy prostě náké dobré zlepšení. Oni budou pracovat na blbynách a k tomu aby to nebylo málo udělají za 10 pu bodů zkrácení stavěcí doby. U další verze už bude vylepšení na suroviny,těšilo mě zbohem :hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Víte jak tam je zkrátit čas když si stavíte nákou budovu a je to za 10 PM tak by tam mohlo být dokončit stavění budovy za 15 nebo 20 PM.
 

DeletedUser

Guest
nebo můžou dát za 100PÚ 1000 seker...Naprostá h*******.Tohle už není DK.Premko jak samo příjde i po aktivaci prémia by mělo hru pouze usnadnit a ne jí upravit pro toho kdo platí,já osobně si premko sice kupuji,ale za takoví blbosti ho opravdu dávat nehodlám a pochybuji,že to udělá nikdo jiný.Ještě že se nemůžou měnit starčí světy...Bych zkončil s DK úplně.:no:bye
 

DeletedUser

Guest
Opakujem.
Pokiaľ sa Vám nastavenia tohto sveta nepáčia prihláste sa na svety, kde vám budú nastavenia vyhovovať.
 
Nahoru