• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXVII. NEDĚLE svět 18 vs. Lord Dark Knighter

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23979
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Jak se díváte na pozici TF-HLR, tedy kmene, který se zdá být momentálně neutrální?
 

DeletedUser30974

Guest
[SPOIL]Ta anketa byla stará pár měsíců a nebyla nijak závazná, proton sám měl několik podobných anket. Co se týká VS,tak už jen to,že vynášej infa z našeho fora a tajně domlouvaj převrat se dá hodnotit,jako zrada. Nepodstatná věc je,že v jistý době po jednom nefer jednání protonu ke spojencům chtěl to spojko vypovědět první jinej kmen,než my[/SPOIL]

[SPOIL]Tím se dostáváme k mé odpovědi na otázku číslo 1. myslím, že tam sem na tohle odpověděl.[/SPOIL]
 

DeletedUser23861

Guest
[SPOIL]majky: mozna te prekvapim, ale i TF-HLR melo v planu napadnout proton uplne stejne jako my, i jim se chovani protonu zajidalo, kdyz s nima prisli do styku.
ze couvli a od te doby couvaji ve vsem a nastvali tak uplne vsechny kmeny ktere ted stoji proti sobe je zrejme. slapou v tom jak slon v porcelanu. je to pravdepodobne dano slozenim jejich hracu, kteri obsadili jejich mrtve ucty. vic by ti ale rekla calibris, ktera za tim vsim stoji, a ktera to tu velice aktivne sleduje.[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31103

Guest
Vezír:[SPOIL]


Musím si dovolit oponovat, nevím co tě vede k takové nenávisti Protonu, ale já dřív hrával i u Lopat (dokud se nevyměnilo vedení) a musím říct, že Proton pro nás byl mnohem větším trnem v oku, než Lovci a to je fakt.[/SPOIL]

[SPOIL]Tak to mi pak vysvětli proč byl pro vás větší trn v oku proton, kterej vzal lopaty mnohonásobně mín vesnic,než lovci a proč lopaty začli jednat o míru s náma a jejich většina top hráčů šla k nám.I ty s Martinem jste chtěli k nám a až po tom,co jsme vás nevzali,jste šli do protonu[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Jak se díváte na pozici TF-HLR, tedy kmene, který se zdá být momentálně neutrální?
pro mně osobně nepochopitelný tah ... měli se přidat buď k vlkům nebo k lovcům a ne zůstat "neutrální" a čistit zbytek světa, který už odpor neklade.
Může to vést k záhubě takovéto jednání.
 

DeletedUser23979

Guest
Věnujte se otázce a pak odpovědím.....pokud uživatel nepoloží otázku, nebude brána jako otázka.....

otázky dává Lord Dark Knighter.......
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]majky: mozna te prekvapim, ale i TF-HLR melo v planu napadnout proton uplne stejne jako my, i jim se chovani protonu zajidalo, kdyz s nima prisli do styku.
ze couvli a od te doby couvaji ve vsem a nastvali tak uplne vsechny kmeny ktere ted stoji proti sobe je zrejme. slapou v tom jak slon v porcelanu. je to pravdepodobne dano slozenim jejich hracu, kteri obsadili jejich mrtve ucty. vic by ti ale rekla calibris, ktera za tim vsim stoji, a ktera to tu velice aktivne sleduje.[/SPOIL]

Toto nemůžu posoudit a nechci ani řešit.Ale nechce se mi tomu moc věřit. JE to asi tak jako jsem nechtěla věřit,že Lovci chtějí jít proti Protonu.Toto jsem začala sledovat až po informaci samotného člena vedení PRotonu.
 

DeletedUser30974

Guest
Jak se díváte na pozici TF-HLR, tedy kmene, který se zdá být momentálně neutrální?

TF-HLR je zatím za vodou, ale nevěřím, že to Lovci nechají být, podle mého si dobře uvědomují co TF chystali a budou jim to chtít oplatit, otázkou ale je, jestli se nakonec nerozhodnou raději ukončit svět místo další nekonečné války... To se ale uvidí až časem.
 

DeletedUser

Guest
Věnujte se otázce a pak odpovědím.....pokud uživatel nepoloží otázku, nebude brána jako otázka.....

[SPOIL]
Já bych nechal diskuzi volně plynout, někdo odpoví dřív a má pak čas se vyjádřit i k jiným názorům a myslim si, že to takhle není vůbec na škodu.[/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru