• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXVII. NEDĚLE svět 18 vs. Lord Dark Knighter

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23979
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser31103

Guest
[SPOIL]
Vzpoura proti Lovcům...? to by si tady někdo vůbec mohl dovolit ? Odporovat jediným bijcům a válečníkům na tomto světě? To byste jim vůbec dovolili?
tož proč jste byli tak rádi,když jsme vás nechali v klidu ? nebo se zbytek tvého kmene necítí tak silný v kramflecích jako ty?
[SPOIL]Nevim,co zrovna tebe vede k tý nenávisti, vůči vám jsme výhrady neměli a s problém s vaší aktivitou už vůbec. Možná by to chtělo jít na chvíli na čerstvej vzduch a členové dolfiho kmene se těžko mohou cítit,když je v kmenu sám. Rádi jsme ze stejnýho důvodu jako jako vedl k neutralitě vás.Nikdo tu na tom světě nechce válčit několik let,jako je to na jinejch světech,který jsou rozdělený na půl.To neni o žádných strachu ani z jedný strany, je to jen hra tak nevim, čeho by se měl kdo bát.[/SPOIL][/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser23979

Guest
[SPOIL]Uvidíme na konci, ale myslim si, že by nebylo na škodu tenhle díl ještě prodloužit. Sešlo se tu hodně hráčů, co mají k situaci co říct a mám informace, že další ještě dorazí.[/SPOIL]

Ano sešlo a jsem za to ráda.....je to náročné pro všechny...budeme končit v 20:00.....můžete si říci do té doby cokoliv....jestli budete chtít nějaké pokračování, stačí napsat, a umožníme to......teda další křeslo pro hosta......
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]píšu v prvopočátku ..tím myslím konfliktu
a mýlíš se...ramena a křídla já mám stále...je to moje blbá vlastnost
další mýlkou je že vedu kmen... to mi moc lichotíš...na to nemám.. to kluci zvldádnou sami,nepotřebujou k tomu pomatenou babu
a že proti vám chce jít jen úzký kroužek kolem mě .... no...vidíš... to jsou věci...ani jsem netušila že mám svou skupinku[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser28585

Guest
Dokáže ještě i kmen INN nějak zasáhnout do tohoto světa? Přecijenom mr.face je obratný diplomat...

[SPOIL]Sám mr.face sem nejspíš ještě v průběhu diskuze zavítá (původně měl být i on jeden z hostů).[/SPOIL]

INN je schopno zasáhnout do tohoto světa jedině přes výřečnost mr.face, ten dokáže z jalový krávy vymámit tele, ale to je vše. Jejich spojenecké kmeny se jim rozpadají a za chvíli budou osamoceni, pokud neukecají ke spojku některé další kmeny.
 

DeletedUser31103

Guest
Dokáže ještě i kmen INN nějak zasáhnout do tohoto světa? Přecijenom mr.face je obratný diplomat...

[SPOIL]Sám mr.face sem nejspíš ještě v průběhu diskuze zavítá (původně měl být i on jeden z hostů).[/SPOIL]

INN nikdy nebyl kmen, co by zasahoval do vývoje světa. Jediná jeho síla je a byla v tom,že bral vše,co umělo číst a psát, čímž měi mnozí neomezenej zdroj vesnic.
 

DeletedUser

Guest
Ano sešlo a jsem za to ráda.....je to náročné pro všechny...budeme končit v 20:00.....můžete si říci do té doby cokoliv....jestli budete chtít nějaké pokračování, stačí napsat, a umožníme to......

[SPOIL]To nemůžeme prodloužit ještě dneska? Protože ještě tak 30 minut by tomu neuškodilo. Myslim si, že by to případně nějaký moderátor zavřel a ukončil. Určitě tady někdo z vás ještě potom bude. A online je třeba i vudcaa, takže věřim že by se o tom pak postaral.[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Majka:
[SPOIL]proč to ukončovat ve 20:00, já bych tomu nechal volný průběh a dokud je co psát a nezvrtne se to v hádku tak bych nechal otevřeno (koukni se na křeslo mezi mnou a kvítkem .. od 18:00 jsme si ho protáhli až do 23:00)[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Dokáže se ještě vůbec najít někdo, kdo by dokázal sjednotit proti Lovcům víc kmenů? Myslíte si, že by to mohlo vyústit ve vyrovnanou válku?
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Co já jsem zač a kde hraji je moje věc, ale Ty jsi nějak opomněl odpovědět na otázku :p

[SPOIL]Vezir tu není od toho, aby odpovídal na otázky. Od toho je tady za Lovce hráč Decimus Lebkus. Velkovezir je účastníkem tohoto křesla na stejné úrovni jako ty.[/SPOIL][/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru