• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 30

  • Zakladatel vlákna DeletedUser30193
  • Vytvořeno

DeletedUser31103

Guest
Kde bereš tu jistotu ? :D Nejlepší obránce neni ten, co má největší deff rank .To je jen klam lam :hi
 

DeletedUser30368

Guest
Podle mého osobního názoru, není žádný nejlepší deff hráč, každého def hráče dokáže nějaká taktika zaskočit...znám hodně dobrých deff hráčů, ale oni neměli ani nejvyšší deff rank, oni podporovali ofensivní hráče a sebe dokázali také v pohodě ubránit. :hi
 

DeletedUser

Guest
deffrank není známka dobrého obránce, ale spolupracujícího kmene
o obránci to vypovídá akorát to že si umí zorganizovat a sehnat popdory .. případně že umí dát zástup..
 

DeletedUser19739

Guest
Počkej počkej počkej, prrr.... dát zástup umím taky, chceš tím snad říct, a zamysli se pořádně, že jsem dobrý deffer?

:p:p:p
 

DeletedUser

Guest
přečti si co jsem psal ještě jednou a zjistíš že to co jsi psal jsem nepsal, ale psal jsem pravý opak :)
 

DeletedUser

Guest
zapojím sa :D

pár deffkárov ma rozohnilo už :D
s časovaním, ale ja skôr držím hesla najlepšia obranaje útok, ale tak nie vždy sa mi to vyplatilo :D

Na začiatku je to samozrejme osvečena taktika aspoň u mňa :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru