• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Fotbalová síň

DeletedUser19739

Guest
Tobě se to říká.... kde že to bydlíš?:)

Ale dobře, na třetí či čtvrtý pokus sem trochu přelouskal o čem to je:)
 

DeletedUser16561

Guest
No niečo som sa už naučil. Komunikovať ústnou formou nemám problém, ale písať neviem ešte najlepšie. Ale časom príde aj to. ;)

Pred pár sekundami Chelsea FC porazila taliansky klub AC Milan a postúpila do finále. Tam ju čaká španielsky klub Real Madrid. Po včerajšom biednom výkone Realu proti Evetonu naozaj si neviem predstaviť, že CFC to nevyhrá. Chelsea naopak ide do všetkého na plno.


V cca 68. minúte neodpískal vedúci jasnú penaltu pre Čelzí. !!
 

DeletedUser16561

Guest
Chelsea FC nezvládla finálový zápas proti Realu Madri slabom výkone inkasovala až tri góly a prehrala 1:3.
V zápase sa nepredviedla, nehrala svoju útočnú hru. Bránila, bránila a iba bránila. Čakal som viac, škoda. :cry
 

DeletedUser16561

Guest
Už vyše hodiny hraje Chelsea priateľský zápas s AS Roma. Taliansky klub sa ujal vedenia vďaka veľmi hrubej chybe brankára Chelsea. Pozrite si video.

odkaz na video

Našťastie po prestávke dokázal vyrovnať super Frankie. Ostáva dvadsať minút do konca zápasu. Snáď to CFC zvládne.

:yeah :yeah :yeah
CFC nakoniec vyhrala zápas 2:1.
Víťazný gól ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Opět jsem šťastnej jak blecha!!! :yeah
V následující sezóně bude opět minimálně o 1 českého fotbalistu více!!!

Vítej Ondřeji Čelůstko v Sunderlandu.
Zrovna před nedávnem jsem vzpomínal na exslávisty Jandu s Čelůstkou, jak se zahrabali v Turecku a hle jeden už je v Premier league. Snad se prosadí :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No Čelůstka se tam rozhodně nezahrabal, s Trabzonsporem hrál minulou sezónu LM a dal v ní gól Interu, nakonec nešli dál ale i tak to byl celkem úspěch. Hrál stabilně v základu, navíc v předním tureckém klubu. Ale je fakt, že ta druhá strana hráčů kteří se prokázat nedokázali je mnohem delší (i třeba ten Janda). Každopádně do Čelůstky bych to zrovna neřekl, ani ve Slavii mě svými výkony nikdy příliš neoslnil, nakonec ani zatím nedostal šanci v reprezentaci.
Já teda očekávám, kdy se poměrně kvalitní generace hráčů (právě okolo věku Čelůstky) konečně ukáže více i v repre.

Jinak doufám, že tě konečně někdy zastihnu na skypu. Těch neúspěšných pokusů už jsem absolvoval docela dost. :D
 

DeletedUser

Guest
A vypadá to, že Vydra bude další. Je zřejmě na cestě do West Bormwich Albion.
Tak ono já jsem od téhle generace (rozuměj stříbrné U20 až po tým U21, který vybojoval 4. místo) hodně očekával a až na pár záblesků se dokázali velmi dobře uchytit jen Pekhart, Vydra, Suchý, Kozák a nyní snad Čelůstka. Stále je pár hráčů na onom mezistupni na cestě do většího klubu (Darida, Kadlec, Lecjaks, Mazuch, ...)

Snad Hřebíkova U19 také nezklame ...

Na Skypu jsem přes odpoledne prakticky pořád ;)
 

DeletedUser16561

Guest
V stredu hrajú naši reprezentanti zápas v Bukurešti. Dokážu prekvapiť súpera a odohrajú dôstojný súboj ? ;)
 

DeletedUser34317

Guest
Myslíš Slováky? Budou rádi za remízu nebo udřenou výhru.
 

DeletedUser16561

Guest
V práci som sa rozprával s Rumunmi a všetci vraveli, že určite vyhrajú. Vraj nie sú extra silní, ale v každom zápase bojujú za svoju krajinu. Sú hrdí na to, že reprezentujú. Hrajú srdcom. Tak som zvedavý. ;)
 
Nahoru