• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Myslím že to bude zajímaví zápas,přál bych postup oběma ale samozřejmě v dané situaci budu fandit našim.
 

DeletedUser

Guest
Já taky, ale ve finále. Pak jsem v klidu, protože Československo obsadí první a druhé místo. Ale takhle? Prohrajeme, ať to bude jakýkoliv tým.:(
 

DeletedUser37060

Guest
nech vyhrá kto vyhrá...

ja stejne ešte verím tomu, že o zlato budú bojovať rusáci :D :mocking
 

DeletedUser

Guest
Ja si myslim že Rusi budu radi aj za bronz :p,kto z našich vyhra,stejne ide na USA a ten tam ma taky celok,že na nich nemame ani nahodou.
A povedzme si,to čo predvadzaju naše štaty,ine ako štvrtfinale,ine si nezaslužime,ani na to nemame,to je tak maximum,čo do kvality ,treba byt realista.:pardon
 

DeletedUser

Guest
Ohledně sportu jsem jen fanoušek. Neřeším statistiky, prognózy a předpoklady. Věřím, že Češi a Slováci obsadí medailová místa i ve sportech kde vůbec nemáme zastoupení. Takže nulový realista, stoprocentní věřící.:mocking
 

DeletedUser

Guest
Samueli,si len o par dni mladši ako ja,obaja sme znamenie Panna,ale teda sme dosť rozdielny v tomto :D,ja som skôr pesimista,ale bližšie to mam k realite,môžem ale povedať,že závidim ľudom,ktory to čo je čierne vidia bielo,radšej by som špatnosti,myslim tym celkovo,videl radšej optimisticky,ale žial veľmi mi to nejde :).
 

DeletedUser35385

Guest
Musíme uznat ale že Švajčiari sú od nás lepší. Podla mna bronz si zoberú Švajčiari ak neprekvapia že sa dostanú do finále;) Vo velkej značnšj miere budú majstri bud USA alebo Kanada. Alebo ešte poprípade tí Švajčiari.:hi No a ku nám čo dodat..... fandím našim ale či vi alebo mi postúpime dalej ako písal pajclin cez USA neprejdeme. :king
 

DeletedUser

Guest
Alexi uvidiš že Švajčiari si neškrtnu ani proti USA,ani Canade,ako som písal,tieto tymi čo su tam,maju od MS veľmi ďaleko,je to to najlepšie čo momentalne na svete je,to vidiš len raz za 4 roky,na MS o rok,zas to bude len svetovy priemer ako stale,ale nie teraz.
Ale aj sekera môže vystreliť,to je pravda :).;)
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Od té doby,kdy je to o jednom zápase se nedá dopředu předpokládat nic,stačí jeden povedený nebo nepovedený zápas a je všechno jinak.
 
Nahoru