• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Bourání budov

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2471
  • Vytvořeno

DeletedUser4584

Guest
Já osobmě se zatim snažim stavět všechno na max. (taky nemám zase tolik bodů - cs3 - asi 35.000;cs4 - asi 30.000 a o ostatních ani nemluvim). Jinak je samozřejmě dobrý si udělat vesnici s třeba jenom 6.000 bodů nebo i míň, ve kterej má člověk jenom produkce, kovárnu, kasárna na max, a řekněme tržiště na lvl20 a v tej vesnici stavět buď jenom sekery, nebo jenom šermy. A takhle to uádělat se všema: Třeba vesnici s 5.000 špehama (plno na podporách v ostatních vesnicích)...
 

DeletedUser

Guest
Já to řeším tak že jsem si zabral jednu barbarskou dědinu s 500 body. Doly tak aby uživili stáje a kovárnu s stájema tak aby šla stavět těžká kavalerie. Nic víc nic míň. Proč taky. Vesnička je uprostřed takže ji snad nic nehrozí a pokud by hrozilo je to čistě obranná ves.
 

DeletedUser9890

Guest
Ja staviam dedinky podĺa toho čo tam chcem robiť..Jednu som spravil na maximum:Dale ostatné budu na menej
 

DeletedUser

Guest
ja dedinu dostavim na max a tech 1000 vojaku co bych usetril kdybych ji nedostavoval na ty se vyprdnu lepsi je mit vesnici dostavenou
 

DeletedUser

Guest
Hlavní budova 20
kasárna 15
stáj 20
dílna 5
tržnice??? relativní 20-23 pořád se něco někde potřbuje přemístit když se zbrojí a válčí
schovka je k ničemu ale zabere asi jen 12 míst tak je na 10
je to 8927 bodů a 3282 místa zaberou stavby a plná vesnice zabere 4188
tržiště na 20 je o +-245 lidí mín než 23 tak to je do armády o +- 1200 "jednotek"
víc než plná vesnice což je znát...
BTW dostavět se daj vždy a věřte že při 50 vesnicích si polepšíte o 150 000 bodů a to by někdo nemusel pochopit váš mega vzestup hehe
 

DeletedUser

Guest
to je lepsi si ji dostavet hned ne?ja si delam slechtice a kdyz obsadim druhou vesnici tak dostavuju prvni a neco posilam druhy.
 

DeletedUser

Guest
to je lepsi si ji dostavet hned ne?ja si delam slechtice a kdyz obsadim druhou vesnici tak dostavuju prvni a neco posilam druhy.

Jo a pak tě někdo kdo má 10 nedostavěnejch vesnic jako já obsadí a zničí jelikož má o 12-15000 jednotek víc jak ty to je ideální :D kde máš vesnice??? LoL
jen mi štve takove vesnice bořit jelikož max jde zadat 5 bourání :(
 

DeletedUser

Guest
staci mit dobrou obranu a vic vesnic(treba 5)a muzes si s tema 10 vesnicema delat armadu znova
biggrin.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser237

Guest
150000b navic?? tady asi nekdo nepochopil jak funguje moralka... ono to nedostavovani vesnic ma taky svuj vyznam nejen kvuli armade..
 
Nahoru