• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Umístění budov v grafickém náhledu vesnice

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4584
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4584

Guest
Je to jenom taková "možnápomůcka" pro začátečníky, aby u grafického náhledu nemuseli pořád najíždět na budovy, aby zjistili, která je která.
Dle mého názoru je ovšem lepší zapnout si "Klasický náhled vesnice".

Vesnice.png


Omluvte chybějící úkryt, ale já ho považuji za zbytečný a nestavím ho.:rolleyes:

Pro rýpaly: Je to vesnice na jednom ze světů, kde hraji, ale už ne moc ;)



Pokud zde již něco takového je nebo to moderátoři považují za zbytečné, klidně to smažte. Já jsem se snažil hledat, ale v Návodech nic takového není.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zbytečné to není.

Těm začátečníkům, zvlášt mladým (hodně mladým) hráčům to pomůže ;):)
 

DeletedUser

Guest
Zbytečné to není.

Těm začátečníkům, zvlášt mladým (hodně mladým) hráčům to pomůže ;):)
Ja ukryt take stavim ,pokud na tebe nekdo nabehne ostryma utokama a vyrube ti tve hradby a ma nasledovat par dalsich utoku i ze slechtou ,tak se ukryt hodi ,jelikoz ti umozni suroviny v nem postavit prvnich par urovni opevneni ,ktere pridavaji bonus procentualne ,pokud tedy dojde velka podpora ,tak i tech par procent muze zabranit tisicovim ztratam....
 

DeletedUser

Guest
Není to zbytečný, ale lepší by bylo zrealizovat to pomocí grafického balíčku, hod sem formátování toho textu a já to zkusím :cool:
 

DeletedUser7531

Guest
Nevim jestli to funguje u vsech prohlizecu, ale kdyz ja v Mozille najedu nad nejakou budovu, tak se mi u kurzoru obevi co je ta budova zac. Takze se mi tohle zda zbytecne :)

btw, realizace pomoci grafickeho balicku se mi nezda prilis stastna - jeste si budou muset navic precist, jak ten grafickej balicek nastavit :):rolleyes:
 

DeletedUser4584

Guest
orech: ...aby u grafického náhledu nemuseli pořád najíždět na budovy, aby zjistili, která je která... ;)
 

DeletedUser

Guest
Nevim jestli to funguje u vsech prohlizecu, ale kdyz ja v Mozille najedu nad nejakou budovu, tak se mi u kurzoru obevi co je ta budova zac. Takze se mi tohle zda zbytecne :)

btw, realizace pomoci grafickeho balicku se mi nezda prilis stastna - jeste si budou muset navic precist, jak ten grafickej balicek nastavit :):rolleyes:

1. Musíš čekat, než se tam ten alternativní popisek, či co to je zobrazí.
2. Budeš to tam vidět pořád a u všech
3. Děláš jako by bylo nějak strašně složité nastavit graf.balíček. A když to někdo nebude umět .... Link
 

DeletedUser

Guest
Kdo chce, muzu to zrealizovat pomoci grafickeho balicku... kdyz budete souhlasit, udelam to.
 

DeletedUser

Guest
to vážne niekto používa grafiku? prípadne grafický balíček? :eek: nechápem
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru