• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Agresivní virus

  1. scripty , řešení nejvtěších problémů

    jenom k zamyšleny dal sem ke schvalení keypres skript ktery když držiš tlačitko farmi sam :D co takhle taky se s tím naučít ? ale to by bylo moc složity že? já souhlasím že ano proto mam automaticky :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  2. Otázky na vývojáře (Q&A)

    s tou ražbou souhlasim je otravne razit třebas 2 dni neustale aby se použili všechny baličky nebylo by lepší v podstatě zaplatit 100 premiaku za den ražení? s tím že suroviny by si hrač posílal sam což je docela dobry hrač u toho stejně bude travit čas akorat ne 24/7 klikat na ražení
  3. Otázky na vývojáře (Q&A)

    proč davají antidetekční skript do hry když pak uznají sami že se to plete a nebo je to k ničemu a sami zruší ban proto že to zabanovalo i hrače co nepodvadí :D naprosta neschopnost :D sice jo i skriptery ale poctivi hrače tky zabanovalo sami uznaly že se to plete a davaji hračum unban :D docela...
  4. Speed pokec

    tk to byl třideni speed a rostlo to kdo vi kolik už je to nějakej rok co sem zavital na speed no :D v podstatě si stežují že tam hračí mají více učtu kdybych tam hrál já a někdo by mi fakt něco udělal tak tam klidně narvu 50 učtu jenom abych ho sundal .D
  5. Speed pokec

    tady nejde o to jestly je to přes vpn nb přer normalní net / proto že i ostatní narody mužou hrát na cz a naopak pokud jde o farmení atd... není to nic zvlaštniho já sam sem jednouch šel spat rano sem přišel a měl sem nafarmeno něco okolo sedm miliard surovin :D v dnešní době je povoleny...
  6. Bleskový den

    k předešle odpovedí sem dal svojí odpoved :D pokud mě hodlaš hanit jako ostatní :D tak do toho :D sem zvědavi na takoví lidí jako ty atd... co hrajete speedy :D asi vám to už přerostlo přes mozek asi bych vám to ego měl strošku sundat dame si opět par speedu :D ? 10x Deswer vs vi? klidně nemam...
  7. Bleskový den

    Bleskovi den je kravina rozhodnuto už je v třetí hodíně a níkdo nema šanci to obratit takova je realita :D nejlepší jsou kola 4 až 6 hodín ostatní je odpad :D
  8. Kavárna - Svět 94

    nemecko nemužeš porovnavat :D tam spouští pokaždy skoro dva servery :D tady pouze jeden tam maj jeden bez premiovích obchodu a jeden s pokud se nepletu :D a je to fakt o ničem no :D nemit přemiovi obchod :D takže tam nejde kupovat suroviny takže v podstatě skoro níkdo není moc vepředu jako zde...
  9. Kavárna - Casual 11

    otazka pro team jak často mohu stahovat data z https://csp11.divokekmeny.cz/map/village.txt 15 minut je v pohodě?
  10. Kavárna - Casual 11

    odkazovat se na historii chatu aby to kontrolovaly kk :D sme v v jinem století :D než si mysliš dnešní komunikace atd... probiha na diskordu atd... ve hře skoro neštekne pes pokud to není ohledně porpor nb pozvanek do kmene :D
  11. Přeneseni šablon na výstavbu

    šablony si mužeš stahnout do textoveho souboru a pote je importovat otazka 20 vteřin :D
  12. Speed pokec

    přemyšlim že se vratím na speed co byste na to řekly?
  13. Kavárna - Svět 94

    Herní nastavení rychlost světa 1.2 rychlost jednotek 0.75 začátečnická ochrana 14 dny suroviny 125% noční bonus 200% 23:00 - 8:00 paladin aktivní, lze vylepšit dovednosti vlajky aktivní věž aktivní pevnost neaktivní sběr aktivní fake limit neaktivní luky neaktivní kostel neaktivní výzkum...
  14. Návrh nastavení světa

    v systemu už to mate hotoví :D od programatoru :D kk :D
  15. Návrh nastavení světa

    víš co je vtipni hrači vedi dřiv než vi kdy bude noví svet :D za par dní přijde ta šaškarna na forum s nastavením a po novem roce spuštění :D smutny to okamžik no :D
Nahoru