• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od alki77

  1. Diskuze - Paladin a jeho bonusy

    ohně aspon na jeden svět pls :)
  2. Kavárna - Svět 70

    kdysi jste hravali ty wilibald D.A.G., pokud už nehrajete tak vše ok.
  3. Kavárna - Svět 70

    členove supportu a zastupci admistratora by neměli hrat DK. přijde mě to nemoralni.:-)
  4. Kavárna - Svět 70

    svět s69 mě nepřijde štastně nastaven . omezeni počtu lidi v kmeni na 25 + posilani podpor pouze členum kmene. pokud je tato hra primarně o kmenech a hračske spolupraci přijde mě toto nastaveni jako krok z5. nevim jestli nějaka dalši omezeni jako ,zakazat odejit z kmene nebo svět bez sběru či co...
  5. Kavárna - Svět 70

    nemyslim si že by DK hralo malo lidi. hraje meně než hralo kdysi,ale pořad je to pro mě skvěla stara hra ,ktera ma sve kouzlo:-)hraji i jine hry a proto chapu majitele,že chce na teto skvěle hře vydělat.pro mě neni problem zaplatit za něco co mě bavi.beru pb body jako jednu ze vyznačnych...
  6. Kavárna - Svět 70

    nejde spyše o to že ty si ty PB nedokažeš sehnat?tudiž ti co si je seženou nebo koupi maji proti tobě vyhodu.pb body k teto hře prostě patři. kdo to nechape a furt tu piše něco o světě bez pb i když je prvni zprava o tom že toto je dane ,mě přijde bud malo chytry a nebo nevi v jakem světě...
  7. Kavárna - Svět 70

    je použivani premiovych bodu nemoralni?jinak nevim proč chcete někdo pbčkaře nějak omezovat?
  8. Kavárna - Svět 70

    na s69 se mohou posílat podpory jen v ramci kmene. na s 70 bych navrhoval v tomto trendu pokračovat a zakazat posilani podpor uplně:-) každy at si vystači s tim co ma. nakup PB si myslim značně poroste:-)
Nahoru