• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Bagr1k since 2012

  1. Kavárna - Svět 89

    Takže, pokud se tu v minulých světech rozjely debaty typu, že někdo někomu nechával vesnice, nebo si nechával za peníze vesnice stavět, tak zde mám podpoření mé teorie o tom, jak parta IT nadšenců chodí kazit kurzy ostatním, tím že si založí xxx to číslo záměrně vynechám, protože přesná čísla...
  2. Kavárna - Svět 89

    Vtipné je, že ti co zde píšou ať se pustí sběr jsou botaři co chodí s xxxxx účty na svět farmit pbčka :D To je mi náhodička jak to najednou každej umí schovat za to "my deffaři to oceníme" :D
  3. Speed pokec

    Kontrakt na stole? :D
  4. Speed pokec

    Co me furt zminujes? Ja to mam na salámu, tak si mě furt neber do pusy.
  5. Speed pokec

    Problem je v tom, ze ty nedospejes nikdy :D :D Pises ze ja hraju iazde kolo podivej se kolik mam odehrano kol celkove :) Pak dalsi speed si das do profilu ze mas nahrano tisice a tisice hodin Jsi hrozne pro smich :D Selatko, co by si te namazalo na chleba jak 1v1 tak irl :D Predvedu se ti pojd...
  6. Speed pokec

    Reagujes jenom na kraviny :D Honis si tady trikot jak nekdo nekomu kazi hru, ale delas to same uz X let :D Tak prosimte uz nepis ty tvoje kraviny tady :D :D Fakt už mě vytacis :D Pisete tady o tom ať si nalejeme cisteho vina meli by jste zacit u sebe :D Konkretne cim? Ze si mysli ze je jedinej...
  7. Speed pokec

    Fcecko?Tomasi? Jak je libo. Uz drz prosimte hubu. Povidas tady neustale neco o kazeni hry, ze PRO chodi kazit hru moralizujes furt, ze kazdej si dela multak at uz ja nebo cameron, ale delas to same :D Kliknes si tam ucet na deffku a na spehy trubko. Pises tady cosi o kazeni hry a co delas ty...
  8. Speed pokec

    To vidíme jak si nepotrebujes nic dokovazovat :) Zase si protirecis :D Premyslej u toho co pises, vidim snahu jak pises ale hrozne si protirecis. Napriklad ted u toho, jak si nepotrebujes nic dokazovat. Mohl bych pokracovat do aleluja. Nicmene, pokud vim tak ted v posledni dobe bylo až dost...
  9. Speed pokec

    Čau, Rád bych se vyjádřil k tomu co ty tady píšeš. Psal jsem ti, ať si jdeš zahrát férovou hru, klidně streamovanou pro ostatní aby se jednalo o čistou hru s keypresem a se vším co je povolené. Ovšem na to si nereagoval. Ty tady píšeš jak Nás baví chodit v partě lidí na speedy, tu možnost má...
Nahoru