• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od BenyJarmil

  1. Speed pokec

    A tebe někdo nutí špatně dělat svoji práci? Jsem aktivní hráč a z tohoto titulu mám právo vyjádřit svůj názor :-) Kde vidíš urážky? Když napíšu, že by nezaškodila trocha sebereflexe, tak to není žádná urážka. Mimochodem to platí i o tobě. V tomto měl Fcéčko výjimečně pravdu. Z pozicí v support...
  2. Speed pokec

    Tak to je krásné Kozmiczi, že jste ho zabanovali. Ještě nám pověz, jak dlouho Vám trvalo odhalit, že někdo koho nahlásí 30 hráčů porušuje snad všechny existující pravidla? 5 hodin? 4 a půl? Dneska hrál opět pod jiným účtem, jako přes kopírák... věřím, že mu ten účet zase zabanujete 20 minut před...
  3. Povolený skript Rozšíření pomocníka rabování

    Ahojte, mojí blbostí se mi povedlo skript nějak přenastavit - v nastavení skriptu, konkrétně jsem přepsal číslo v druhém okénku. Bylo tam napsáno něco jako 1 - 1 a já tu druhou jedničku přepsal na dvojku. V tuto chvíli když chci použít skript, tak se mi vůbec nenačte, ukáže mi to jen 0% a točí...
Nahoru