• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od berserkr

  1. Kavárna - Svět 87

    vždyť nic prohraný nebylo, i po těch spojkach co každa strana uzavřela měli vesnicovou převahu, a 3 ze 4 největších kmenu byly xx já osobně nikoho nesoudim za prohru - jelikož sám jsem lůzr tady :D ale hrát si na mega dk alfa sigma samce a pak stáhnout ocas předtim než začnou velký fighty je...
  2. Kavárna - Svět 87

    napsals to jak postiženej ale máš recht .. ukázalo se, že až na ego, kterýho mají na rozdávání, jsou při nejlepšim průměrnej kmen. a že král je nahej. :D heil elita cobra, panzer je borec
  3. Kavárna - Svět 87

    tpč ale takovej výprask dostat? ještě k tomu za tak krátko. to asi nečekal nikdo. i jako divák jsem zklamán :D po tomhle bude těžký flexit na ostatní na dalších světech, co xx? :D
  4. Kavárna - Svět 87

    jasný, cg i poraženým. jen jsem myslel chodit checkovat co tam jsou za fighty a ono prd. jedna strana s egem jako balón to takhle položila. nevermind
  5. Kavárna - Svět 87

    cg kobram a toi k vítězství
  6. Kavárna - Svět 88

    voovoo někomu takhle proaktivně pomáhal protože je dobrej kamarád, tak to jo.. tomu uvěří jen retard, ale těch je tady dost no. skrblik místo kupovaní dalších pb poslal daníkovi cash ať mu helpne. ale na to je support krátkej tak whatever. musí se nechat, že topový hráči týhle zdechlý hry umí...
  7. Kavárna - Svět 87

    Rose, za 1. já tu diskutuji, kvičí - Medik, když váš kmen pořádá výherní gangbangy. Nepleť si pojmy, plz. :D za 2. slovíčkařit se nebudu, jestli skriptujete na 98 nebo 99%, to už je vaše věc. Třeba zapneš automatický chytání surek přes extension a potom zapneš bot, když máš 1 vesnici a stavíš...
  8. Kavárna - Svět 87

    Jasný, zalajkujte se tady, z toho mám největší strach :D Jděte si radši hodit s gimbem circle jerk na rybách jak máte ve zvyku, vy bety :D
  9. Kavárna - Svět 87

    Já třeba hraju s jednim z vašich předních hráčů týdně florbal, a ten tvrdí, že jste banda podržtašek a často se hádáte, takže bych ten Váš kmen tolik neromantizoval,gimbo. :D Šašci ze sebe dělají šašky, co na to říct, pokračujte a jednou si možná otevřete úspěšný cirkus. :D Ale zrovna ty Medik...
  10. Kavárna - Svět 87

    tak to je super, díky, pane poctivý, všichni jsme se zajímali o co ses ty, brutální skripter, snažil. tak to by byl už hnus, říkáš, jo? :D a nechceš radši vysvětlit ty scripty a boty co máte na účtech? jak je možný že takhle hrajete, účet je celý automatizovaný programy pro podvádění.. a jsem...
  11. Kavárna - Svět 87

    a mažou mu další, wtf :D
  12. Kavárna - Svět 87

    poctivý syfox, vyrůstal v mnohodětné rodině se 70ti bratry.. byl okolím neustále utlačován a i teď když se mu těch 70 sourozenců rozhodlo vystavět rovnoměrně vesnice je kvůli něčemu dobírán. nechte chudáka konečně žít :D
  13. Kavárna - Svět 87

    ty mulťáky staví sám kozmicz, nechce přijít o prachy od syfoxe, proto mlčí. case closed :D
  14. Kavárna - Svět 87

    nebo support můžete hodit permaban těm co si na to stěžujou, takhle ta kauza vyšumí a nikdo si stěžovat už nebude. problem solved :D
  15. Kavárna - Svět 87

    No support, proč nechcete reagovat, klucí, hm? :D Mě by třeba zajímalo, co vy na to. Téma je zajímavý, díra v pravidlech velká, tak šup.
Nahoru