• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Byzanticy

  1. Byzanticy

    Speed pokec

    v pohodě přišlo Datum Svět Převod Změna Nové prémiové body Další informace dub 02, 16:37 master Ručně 200 5200 dub 01, 23:07 master Ručně 70 5000 dub 01, 23:00 master Ručně 75 4930 dub 01, 22:58 master Ručně 30 4855 dub 01, 22:47 master...
  2. Byzanticy

    Speed pokec

    Chci se zeptat budete posílat ty body ? Jak skončil Kozmicz, tak ty body za speedy vůbec nechodí a to už čekám třeba měsíc dva
  3. Byzanticy

    Speed pokec

    Bude nějaké vyhodnocení ? Konec už byl včera
  4. Byzanticy

    Speed pokec

    Ale věřte že tyhle týpci by si neškrtli kdyby hrál ještě dadam, fcéčko a suis ti to chtěli vždy posunout na jinou úroven' a hlavně dávali šanci druhým a dávali jim rady a triky, ale to už je bohužel pryč.
  5. Byzanticy

    Speed pokec

    Bohužel no je to smutný
  6. Byzanticy

    Speed pokec

    3 hodiny na speedu ted' a situace je taková Lupič dne Do půlnoci vyrabuj nejvíce surovin na tomto světě. 0 / 7.358.394 0 / 7.358.394 Rabující hráč dne Do půlnoci vyrabuj nejvíce vesnic na tomto světě. 0 / 32.487 Jestli je toto reálně čistým způsobem vyrabováno, tak prostě nechápu co tam...
  7. Byzanticy

    Speed pokec

    Já proti nikomu nic nemám, ale když vidím týpka co vyrabuje 10x víc jak já, tak tě to přestane bavit navíc oni tam chodí v týmech takže sám jsi skoro bez šance :D
  8. Byzanticy

    Speed pokec

    Jo proto už moc nehraju ztráta času
  9. Byzanticy

    Classic 8 - Diskuse nastavení

    Dobrý no tak na to se těším, jinak gratulace Kubino že děláš Admina a Kozmi přeji hodně zdaru v životě a díky za práci co si dal do téhle hry :)
  10. Byzanticy

    Kavárna - Classic

    Jo no docela to flákáte s těmi světy, není co hrát pořádně.
  11. Byzanticy

    Kavárna - Svět 94

    Tak jsem na to zvědav :)
  12. Byzanticy

    Speed pokec

    Nic tam není, ale nevadí :D
  13. Byzanticy

    Speed pokec

    Co se dneska speedy nenastavují ? PS ozval jsem se na support, jsem zvědav jestli bude někdo reagovat :D Cením rychlost :)
  14. Byzanticy

    Kavárna - Svět 94

    Herní rychlost - 1.2 Rychlost jednotek - 0.8 Morálka - aktivní (závislá na bodech) Pravidlo selského dvora - neaktivní Fake limit - 1% bodů vesnice Výzkum - zjednodušený Kostel - aktivní Lučištníci - neaktivní Strážní věž - neaktivní Pevnost - aktivní Sběr surovin - aktivní Rostoucí barbarské...
  15. Byzanticy

    Návrh nastavení světa

    Ani reakce za 2 dny na forum no nevím jestli se dočkám někdy :D
Nahoru