• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Eliortis

  1. Kavárna - Classic

    takze kdyz poslu pet utoku na vesnici a dobiju ji tak surky neprinesou zadny a vse v te vsi zustane? co je tohle za dementni nastaveni? :D
  2. Kavárna - Classic

    Mám dotaz. Jelikož je nastavení rozepsáno dosti jasně a přehledně tak jednu věc nechápu. Prémiové funkce nejsou to víme. Pomocník rabování v seznamu prémiových funkci neaktivní. Zatím vše ok. Ale jak jako rabování v základních funkcích neaktivní? Protože pokud nejsem tupej tak to chápu tak že...
  3. Kavárna - Svět 87

    Hele na jedničce mám druhej den lk. Tady to vidím tak večer už možná. I bez Pb můžeš po 7 dnech přebírat ves. Tak nechápu jak by mohl aktivní a uvažující hráč být ještě 5. Den bez lk. Ale ok prosím vyskytni se u mě a já ti to předvedu
  4. Kavárna - Svět 87

    Co si budeme povídat. Dnešní světy nemají tolik hráčů aby měl kmen nějaký vyšší počet členů. Na pětinásobně větším světě byla kapacita 50 členů. A tady 30. Rychlost světa vyšší a pomalé jednotky. Takže max tři dny po startu bude dobitá první ves a po měsíci tam jeden kmen bude mít převahu na...
  5. Kavárna - Svět 87

    Herní rychlost - 1 Rychlost jednotek - 1 Morálka - ne Pravidlo selského dvora - neaktivní Výzkum - 3 stupnovy Kostel - ano Lučištníci - ano Strážní věž - ne Pevnost - ano Sběr surovin - ne Rostoucí barbarské vesnice - ano do 2000 Noční bonus - nastavitelný Začátečnická ochrana - 5 dní Vlajky -...
  6. Kavárna - Svět 85

    Tak jak? Vzhledem k TW Stats tak bych řekl, že ani jedno nastavení Tu tu
  7. Kavárna - Svět 85

    Herní rychlost -2 Rychlost jednotek -1.5 Morálka -ano Pravidlo selského dvora - nevím co to je tak jemito jedno Fake limit -1% bodu vesnice Výzkum -tristupnovy Kostel - neaktivní Lučištníci -aktivní Strážní věž - neaktivní Pevnost - neaktivni Sběr surovin - aktivní Rostoucí barbarské vesnice -...
  8. Kavárna - Classic

    Prosím vás mám dotaz. Když budu mít někoho v přátelích, bude ten hráč po startu světa v mé blízkosti nebo ne?
  9. Kavárna - Classic

    Jasný chápu takže je to trošku špatně napsané. Musím říct že nastavení na německých kmenech byl rozepsané trochu víc do detailu. A jelikož přesně tenhle systém rabování tam byl tak jsem se na to zeptal. Protože z toho jak je to napsané tady to opravdu zřejmé není. Ale dík za odpověď
  10. Kavárna - Classic

    Mám ještě pár dotazů. Fake limit 0%. Jak tomu mám prosím rozumět? A omezení rabování 5000 na den a na vesnici. Nevím zda to chápu správně. Nedávno jsem hrál na německých světech a tak bylo jisté omezení rabování které mělo následný výpočet. Počet vesnic * počet dnů * 5. Tudíž 8. Den s jednou...
  11. Kavárna - Classic

    Možná to tady už zaznělo ale koukám že těch stránek je hodně tak se mi to nechce celé procházet. Ale není tam minimální rozestup mezi útoky. Jak to funguje v případě vlaku šlechticů? Pokud není minimální rozestup A bude možnost poslat vlak systémově tak v tom případě všechny čtyři útoky...
  12. Nápad na nový svět

    Já bych nastavil rychlost na 2 až 3. Zároveň rychlost jednotek 1 nebo 1 a půl. A k tomu bych hlavně zůstával alespoň u uzamčeného prémiového trhu alespoň na ten jeden svět. Nemám zkušenosti s uzamčením kmene. A zároveň když nad tím přemýšlím mi to přijde jako hovadina. Vím že jsem hrál hlavně...
  13. Nápad na nový svět

    Hele možná to někomu přijde jako hovadina, ale napadlo mě co třeba zlatý důl? Kmen který by ho obsadil by měl levnější mince třeba...byly tu různé budovy, ale pokud vím tak takováto ještě ne
  14. Kavárna - Svět 74

    Já se chtěl jen zeptat v nastavení jsem četl že tam bude víc barbarských vesnic. tak jsem si pod tím představil třeba ten jeden svět už nevím který to byl ale vím že někteří hráči měli kolem sebe na mapě 9 x 9 asi 20 barbarek. tak nějak jsem si to představoval i tady když jsem tohle četl ale...
  15. Kavárna - Svět 74

    Jestli vono to nebude tim koronavirem
Nahoru