• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Garrett

  1. Garrett

    Garrett - Lamery

    Ještě jsem to trochu poupravil, dodělal jsem druhou stranu mince. Doufám, že to není nic proti něčemu v zadání..? :)
  2. Garrett

    Garrett - Lamery

    Ten obrázek lamky si dávám jako profilovku, když hraji. Takže to jsem já /nebo nějaký můj lamí předek, dle zadání :D/ a tímhle se trvale platí v mých vesničkách... :King:cool:
  3. Garrett

    Garrett - Lamery

  4. Garrett

    Garrett

    Ne, ale když nad tím tak přemýšlím, tak po tomhle obrázku mě Dragonlady asi nebude mít moc ráda... :D
  5. Garrett

    Garrett

    Mazlíček je samozřejmě pes, když toho draka spolu jakože ulovili... :D ;)
  6. Garrett

    Garrett

    Přítelkyně /taky hrávala kmeny, její souhlas k zveřejnění mám :Yes :D / s naším labradorem, kterak spolu sejmuli draka. Jedna z mých starších tvůrčích šíleností doplněná o baráčky kmenů a podpis... :D
  7. Garrett

    Garrett

  8. Garrett

    Diskuse k soutěži - O nejlepšího mazlíčka

    Těch obrázků tady tedy je... :eek::D Takže jestli to dobře chápu, tak stačí udělat nové vlákno, pojmenovat ho nickem a vložit tam ten obrázek?
  9. Garrett

    Rytířské slavnosti - Diskuze

    Také máte někdo dojem, že ten lučištník vlastně nemíří na terč, ale na toho krále na tribuně..? :D Nechci být šťoura, ale to umístění na obrázku je hodně nelogické. Zajímalo by me, kolik šípů z diváků by takto v reálu felčaři vytahovali... :D:D
  10. Garrett

    Diskuze k soutěži o nejlepší komiks

    Ty jsi fakt hodně velký štoura Shedde. Když jsem četl ten tvůj komiks... :D Ale jinak dobré... :D :D ;)
  11. Garrett

    X. Oficiální sraz - Jihlava, 22.4.2017

    U me ten kvíz byl stejně z poloviny tipovačka... :D Nick první administrátorky jsem třeba věděl, potkal jsem ji i v Kladně, ale některé otázky ne. A třeba tu s vlajkou jsem pochopil tak, jestli jde oddělat, když jsou už jednotky nad normální limit seláku, tedy i vojsko i s tou vlajkou, takže...
  12. Garrett

    X. Oficiální sraz - Jihlava, 22.4.2017

    Jen počkej, příště do toho jdu taky a dostanete oba. :D Včera jsem do toho nešel jen proto, že už jsem měl před sebou páté a nechtěl jsem riskovat blinkání do auta Dragonlady, když jsem nevěděl, co se ještě bude/nebude dít... :D:D:D
  13. Garrett

    X. Oficiální sraz - Jihlava, 22.4.2017

    Tak ty holky vypadaly obě docela otráveně, ale jestli tam nemůžou sehnat ani někoho na brigádu, tak se vlastně ani nedivím. Já bych také neskákal nadšením metr vysoko u takové akce... A Kozmiczi, já jsem pak chtěl přesednout a něco pokecat, ale zdekovali jste se tak rychle, že jsem to...
  14. Garrett

    X. Oficiální sraz - Jihlava, 22.4.2017

    To byl Dav-y Shedde... ;) Ten už prý ale dlouho nehraje... A v Xanadu docela sranda byla, to ano... :D Jestli si Kvítek něco pamatuje, mohla by mluvit... :D:D:D
  15. Garrett

    X. Oficiální sraz - Jihlava, 22.4.2017

    Tam jsem nebyl, v Dětenicích, ale pamatuji si tě z s17. Vůdce malého kmenu,se kterým jsme měli spojko... :) Jinak jsme se potkali v Kladně... :) Já byl na začátku s17 Pedro198, ale odešel jsem ještě před válkou s Orchid a předal komplet účet jednomu kámošovi. Pak jsem se dozvěděl, že tam dělal...
Nahoru