• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od GGKing

  1. Speed pokec

    V nadcházejícím speedu máte celkem blbost v nastavení bonus: ano , obránce brání 300% silou od 15:00-16:00 přitom kolo začíná 15:40 a ochrana 45 minut
  2. Otázky na vývojáře (Q&A)

    ještě zkrátit rychlost jednotek rovnou ne ?
  3. Kavárna - Svět 92

    to už ani nemusí, v úterý je konec
  4. Classic 8 - Diskuse nastavení

    vypadá to na pohodové klikání možná bych trochu zpomalil jednotky vzhledem k rychlosti světa
  5. Příšera z temné hory - Diskuze

    takže nakonec to začne 12. ještě že už jdeš.
  6. Příšera z temné hory - Diskuze

    Událost začne 13. ledna a bude trvat 5 dní. Začátek: 11. ledna 2024, 14:00 Konec: 15. ledna 2024, 14:00 Světy: Všechy běžné světy (vyjma S94, classicu a speedů) tak začne to 13. nebo 11. ? pořád jsem zmaten a nevím co si vybrat
  7. Kavárna - Classic

    klasik here we go ! gdo mě chce ?
  8. Příšera z temné hory - Diskuze

    @Kozmicz upravte to datum tam prosím vás jsem z toho jelen. Nevím jestli to teda začíná 13. nebo jsem to o rok prošvihl .
  9. Kavárna - Svět 92

    @Kozmicz chápu správně že při pozdějším startu nebude možné ani vybrat ani stranu ? Takováhle informace by se rozhodně měla objevit v nastavení a né se to dozvídat z diskuze.
  10. Kavárna - Svět 88

    @Kozmicz Máte na hlavní stránce chybu LUP nevyhrál
  11. Kavárna - Casual 10

    bude se vztahovat event na csp10 ?
  12. Kavárna - Svět 90

    To je tak když si někdo potřebuje léčit komplexy svojí neschpnosti Paranoidní nahlašování :D
  13. Classic 6 - diskuse nastavení

    Ve wotlu žadnej chlap není přece samá princezna hlavně jack
Nahoru