• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

h4nek nejnovější aktivita

  • h4nek reagoval(a) na příspěvek od Kluk s kamením ve vlákně Speed pokec s reakcí Poděkování Poděkování.
    Ty šašku, my tu hru hrajeme třeba 16 let a za ty roky jsem takových jako ty potkal nespočet. My hrajeme se skripty, protože s nimi...
  • h4nek reagoval(a) na příspěvek od Kluk s kamením ve vlákně Speed pokec s reakcí Poděkování Poděkování.
    Nepiš tu totální hovadiny, já tu hru hraji od roku 2008 a mám nahráno to co máš ty načůráno :D Neuč orla létat, hlavně už roky...
  • h4nek reagoval(a) na příspěvek od Kluk s kamením ve vlákně Speed pokec s reakcí Poděkování Poděkování.
    Proč tohle tolerujete? Doporučil bych supportu jít někdy na speed kolo a klikat 40.000 vesnic. Hráči to nedokáží efektivně ani na herním...
  • h4nek reagoval(a) na příspěvek od Kluk s kamením ve vlákně Speed pokec s reakcí Poděkování Poděkování.
    @Kubina můžete laskavě s tím něco dělat? ¨ Všichni tihle hráči používají zakázané skripty :) hlavně že já, když jsem něco zapl, tak jste...
Nahoru