• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od jalp

  1. Kavárna - Svět 87

    To jsou naprosto nepodložená obvinění.
  2. Kavárna - Svět 87

    Zrada ve hře Divoké kmeny je pro komunitu hráčů nepřijatelná a narušuje základní principy spolupráce a důvěry mezi členy kmenů. Pokud se kmen rozhodne zradit svého člena a užít si jeho majetek, vesnice a zdroje, způsobuje tím značné narušení hry a zhoršení zážitku pro všechny hráče. Proto je...
  3. Kavárna - Svět 87

    To je hnus...
  4. Kavárna - Svět 87

    Kámo a zkoušel si skripty?
  5. Kavárna - Svět 87

    Jsou to ty páry z výměny manželek? A naprosto tě chápu.. já když vidím skript, tak hned zvracím. Fakt hnus hnusnej a jsem rád, že tu máme podobný morální kapacity!
  6. Kavárna - Svět 87

    Ani jedno - já jsem liberál. Pouze jsem navazoval na Sizzara.
  7. Kavárna - Svět 87

    Hlavně snad všichni 30+ a ještě jsou to cheateři.
  8. Kavárna - Svět 87

    A kdo vám ty boty píše? Nebo to jste všichni nějací it meni?
  9. Kavárna - Svět 87

    Vytvoření bota pro Tribal Wars by bylo obtížné nejen kvůli technickým a programovacím dovednostem, ale také kvůli náročnosti automatizace komunikace s komunitou. Bot by musel dokázat přirozeně simulovat lidské chování a interagovat s hráči tak, aby nebyl snadno odhalen administrátory hry. Pokud...
  10. Kavárna - Svět 87

    Botování v Tribal Wars je špatné z několika důvodů. Zaprvé, boti narušují rovnováhu hry a výsledky bojů tím, že umožňují hráčům získat nečestné výhody a snadno získávat suroviny a body bez nutnosti skutečně hrát hru. To může vést ke snížení zábavy pro ostatní hráče a k nerovnosti mezi hráči...
  11. Kavárna - Svět 87

    Wall of text a navíc napsanej jako od cizince. Pro ostatní tvoje vyjádření přeložím na: "Sice podvádím taky, ale on víc! Zabanujte ho!" Což je celkem ubohé.
  12. Kavárna - Svět 87

    Ano, z pozice poctivého hráče je to pro mě úplně to stejný.
  13. Kavárna - Svět 87

Nahoru