• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Kodlys

  1. Kavárna - Svět 87

    :D:D:D:D:D
  2. Kavárna - Svět 87

    Achjo, s tebou bude asi těžko komunikovat. Dostali jste co ste chtěli. Tím jsem myslel, že jste se úmyslně vykašlali na slabší hráče a hrajete to na pár.. Oni vám dají vesnice a vy budete spokojení. Hlavně že pan Hozmič má u sebe deffku, o kterou jiní hráči na hranicích prosili marně. Já tady...
  3. Kavárna - Svět 87

    Tak tvoje odůvodnění je úplně mimo mísu. To že to není hráč na hranici asi všem došlo. Ovšem v tomto případě ho máte přestěhovat na pláž, když nebude chtít, tak vyhodit a rozebrat silou. Né přes zástup, což je zásadně proti pravidlům, pokud ti hráč nenapíše: Končím, rozeberte mě. Není jediný kdo...
  4. DK Sudoku

    .....
  5. 2. kolo (čtvrtfinále)

    Švýcarsko - Německo USA - Slovensko Finsko - Česko Rusko - Kanada
  6. 1. kolo (základní skupiny)

    Skupina A 1. Rusko 2. Švédsko 3. Česko 4. Švýcarsko 5. Slovensko 6. Dánsko 7. Bělorusko 8. Velká Británie Skupina B 1. Kanada 2. USA 3. Finsko 4. Německo 5. Norsko 6. Lotyšsko 7. Kazachstán 8. Itálie
Nahoru