• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Kral Pivex

  1. Kavárna - Classic

    Díky za odpověď…
  2. Kavárna - Classic

    Nevím jestli to nefunguje pouze mě, ale je rozbitý náhled na vesnice v TW stats.... Pokud kliknu na mapě na Info o vesnici a pak dám Zobrazit složku vesnice (Vnější strana) - tak mi to ukazuje staty vesnice z jiného světa.... Prosím o opravu...
  3. Kavárna - Classic

    Díky za vysvětlení, hezky popsáno. Již jsem pochopil. Přemýšlím nad tím co bylo zde napsáno a potřeboval bych ještě 1 věc dovyjasnit. Dva hráči útočí na 1 vesnici, kterou mají stejně daleko (napr. 2 pole), oba to výšlou ve stejnou vteřinu. Podle čeho se seřadí ty 2 útoky, když jsou MS vyple ...
  4. Kavárna - Classic

    Ahoj, Jak přesně funguje: Rozestup mezi útoky - bez limitu ? To znamená že nejsou aktivní ms ? Takže když pošlu vlak, tak ho uvidím: 1. dopad: 08:00:01 2. dopad: 08:00:01 3. dopad: 08:00:01 4. dopad: 08:00:01 Ty ms jsou pouze skryté a nebo jsou úplně vypnuté? Když budou skládat vlak dejme...
Nahoru