Nedávný obsah od Kubaa

1. Nové verze hry - Diskuze

To má být jako tohle? Tak to je s prominutím alibistická výmluva. Pokud chtěli mapu sjednotit z technických důvodů, měli to udělat na té novější grafice a ne vytáhnout tu hnusnou starou. Řeči o monitorech a rozlišení jsou jen kecy v kleci. Takže jak píší, máme nadále sdělovat co si o změně...
  2. Nové verze hry - Diskuze

A ty důvody změny jsou tedy jaké? když vám je vysvětlili. Pro mě je to jasný důvod nedat innogames už ani korunu.
  3. Nové verze hry - Diskuze

Přesně tak, je to hnus, což může být náš subjektivní (objektivní) názor, nicméně největší tragédie na tom je to, že si nemůžeme grafiku zvolit. Dohraji svět, který hraji a žádný další začínat nebudu, dokud nedají možnost grafiku přepnout, s tímhle ať se jde innogames bodnout. Ode mně už neuvidí...
  4. Nové verze hry - Diskuze

Zrejme se koronavirus rozletl i po innogames nebo je tam drzi ve sklepe a hrabe jim z karanteny. Myslet si, ze hraci privitaji tvrdou zmenu grafiky na 15 let nebo jak starou grafiku, to proste nevymyslis, to musis zazit. Tak doufejme, ze se tam fakt chytnou ne za nos ale rovnou za pacesy.
  5. Nové verze hry - Diskuze

Kozmicz, tak dejte anketu nyní, ať máte co soudruhům z NDR předat. Ta vlna nevole tu je taková, jakou jsem tu nikdy nezažil.
  6. Nové verze hry - Diskuze

Možná právě proto to tak dopadlo, vzal pravěkou grafiku, udělal pár kosmetických změn a nechal si zaplatit, jakoby makal na zcela nové grafice. Pěknej vykuk tenhle grafik. Co ale prostě absolutně nechápu je to, že lidem sebrali možnost si grafiku vybrat. V každé normální hře máš na výběr z pár...
  7. Nové verze hry - Diskuze

V mobilní aplikaci ještě funguje stará grafika, takže kdo ji chce mít alespoň tam, nepřijímejte žádné aktulizace, jinak o ní přijdete.
  8. Nové verze hry - Diskuze

Děláte si srandu s tou novou grafikou? Vždyť je to hnusný (můj názor), proč nedáte hráčům alespoň na výběr mezi grafikami ať si každý vybere co je mu přijemnější? Tohle vypadá jako kdysi DK v pravěku. Za sebe musím říci, že se mi to absolutně nelíbí a jedna z věcí, proč jsem měl DK rád byla...
  9. Nová grafika

Děláte si srandu s tou novou grafikou? Vždyť je to hnusný (můj názor), proč nedáte hráčům alespoň na výběr mezi grafikami ať si každý vybere co je mu přijemnější? Tohle vypadá jako kdysi DK v pravěku. Za sebe musím říci, že se mi to absolutně nelíbí a jedna z věcí, proč jsem měl DK rád byla...
  10. Kavárna - Svět 69

Teoreticky to můžeš udělat tak, že pošleš útoky, jakmile vesnici získáš okamžitě pošleš podpory, nepřítel si ji předobyje, podpory tam pošlapou a ty si načasuješ nové útoky těsně před dopad těch podpor, takže až tam dorazí už ta veska zase bude tvoje a budeš je mít. Ale je to konina :) Další věc...
  11. [✖ - Duplicitní píseň] Kubaa

12. Nový systém Paladinů?

No sice nevím, kde to tam je umístěný, zřejmě někde zastrčený, ale ještě že tam je možnost vyhledat. :) Pro ty co by to zajímalo link zde
  13. Nový systém Paladinů?

Přesně tak, plus bych dodal, že koho to štve tak teda není žádnej profík, ale také ta lamka :D Jinak, dá se o tom někde zjisti více, než ta "sekunda" probliknutí ve videu? Na rozběhnuté světy bych to už ale nezaváděl.
  14. Kavárna - Svět 45

Ten novej tutoriál ze začátku fajn, ale později začíná být pěkně naprd. Rozhodně se nevyplácí jet jen slepě podle toho. Ty další úkoly jsou pak taky podmíněné rekrutacemi a odměny nic moc. Je to trochu škoda, protože pokud na svět přijde hráč, který nemá s DK zkušenosti, pravděpodobně bude hrát...