• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od lord karlos 112

  1. Kavárna - Svět 90

    přidal bych tam přesun abychom hráči měli možnost přesunu blíž ke kmenu pokud je to možný teda ještě díky
  2. Classic 6 - diskuse nastavení

    Rychlost - 1.5-2 Rychlost jednotek - 0.666 Morálka - aktivní (závislá na bodech) Pravidlo selského dvora - neaktivní Fake limit - 0.5 % bodů vesnice Bez milisekund Výzkum – Zjednodušený výzkum Rabování – Aktivní Sběr surovin - aktivní Rostoucí barbarské vesnice - aktivní Bonusové vesnice –...
  3. Kvíz + Vaše odpovědi

    1. Výrazy spojené z číslic a slov se tvoří podle docela jednoduchého pravidla. Přesto je to jeden z největších kamenů úrazu v současném písemném projevu. Nejběžnější slitina zlata má ryzost 14 karátů, je tedy... A, 14karátová B, 14ti karátová C, 14-ti karátová 2. Koupili jste citrony, jenže...
  4. Kavárna - Svět 88

    jako vážně pouze 10 členu v kmenu? to je nesmysl teda
  5. Soutěž - Únorový kalendář

    číslo 7 proč protože to je moje nejoblibenejší číslo přinaší mi štěstí a taky jsem se 7 narodil tak proto tohle číslo
Nahoru