• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od luk3s11

  1. Kavárna - Svět 87

    Hozmic ban nedostal… ještě se mi vysmali… smutný od vás
  2. Kavárna - Svět 87

    Útočili jsme ale jen hrací s vámi na hranici
  3. Kavárna - Svět 87

    Ja nastavil práva hrací našeho kmene… a kdo měl čekat ze daji můj účet xxx
  4. Kavárna - Svět 87

    Nahlášeno to bylo… bez postihu hrací se mi vysmali
  5. Kavárna - Svět 87

    jaka aliance 15 kmenu to plácáš blbosti…
  6. Kavárna - Svět 87

    Hozmic dal rozkaz Papuchovi ze koncim ze ať mě rozeberou…. Pak se vymlouval na komunikační ruch jestli za tohle nedostane ban gg
  7. Kavárna - Svět 87

    Víš proč si mě nechali v kmeni? Protože breceli na DS ať to nedám na suppa… ze to muže znamenat i problém ve spojku s xxx :) a mysleli si ze když si mě nechají v kmeni… tak je nenahlasim báli se banu pro Hozmice
  8. Kavárna - Svět 87

    Kdybych se nepřihlásil… tak by je vzali prober se už… Ja psal ze jestli mám tam jít na účet a vy ne vklidecku dej si pivo a odpocin si u TV…
  9. Kavárna - Svět 87

    Přesně tak… nevidím jediný důvod použit balíčky :) na účtu bylo 10m od každé suroviny asi to bylo málo…
  10. Kavárna - Svět 87

    Žádný postih nenastal takže se to muže dělat vesele dal tleskam vám :) clovek do toho dává peníze a ani to neřešíte za co vás platí, nebo ja vám platil…
  11. Kavárna - Svět 87

    Byl jsem v práci a psali mi ze jsem zrtratil vesnici… na mobil tak jsem dal zástup do kmene… a důkaz je jediný od Hozmice z jeho účtu sel příkaz ke kmeni xxx ze koncim a ať mě rozeberou
  12. Kavárna - Svět 87

    Mysleli :)) spis se teď tím bráni :) myslet znamená nic nevědět :) ať úkazu důkaz kde píšu ze koncim
  13. Kavárna - Svět 87

    Nikomu jsem to nedovolil a už vůbec ne z kmene pryč dat zástup… Hozmic si myslel ze koncim a nechal ten účet xxx
  14. Kavárna - Svět 87

    To je úroveň
  15. Kavárna - Svět 87

    Nejlepší je ze jsem Hozmicovi napsal den před tím jaké vesnice jim dam… ale když dostali můj účet tak ani na jednu z nich nešel vlak
Nahoru