• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od monoera

  1. Speed pokec

    A to jsem skoro nefarmila. Jo, doly jsou doly, to je pak poznat rozdíl. No a jak víš, kolik mám jako nafarmeno? Máš skleněné koule? :Dwarf
  2. Speed pokec

    Samozřejmě že bez BAN u... Hrál až do samotného konce a potom i v dalších kolech stejným stylem
  3. Speed pokec

    R z N
  4. Speed pokec

    Přehlídka multiúčtů na speedu právě začala. Tak jsem se pokochala a na takovou hru se můžu vyprdnout.
  5. Bleskový den

    Dlouhé kola, ty co jsou i přes noc (tj. 24 a více hodin). Dalo by to hráčům možnost jít si na pár hodin v klidu odpočinout a mít o vesničky tak nějak postaráno i v "nočním bonusu". Nuda by to rozhodně nebyla. Těch 24 hodin je docela náročných.
  6. Bleskový den

    Přeji pěkný den, chtěla jsem se zeptat, jestli by nebylo možné do bleskového dne (a jiných delších spídů) přidat možnost zakoupení a použití správce účtu. Myslím si, že i ostatní hráči by tuhle možnost uvítali. Velice děkuji za případnou diskusi a taktéž za zvážení a přidání této možnosti do...
  7. československá verze fora

    Jeejdaa, Ty si mě pamatuješ, to mě moc těší!! Po deseti letech jsem se tu tak trochu protočila, koukla na nějaký ten svět, zabředla do PB tržní mechaniky, pozlobila nepřítele, něco nového jsem se naučila, a pak vlezu na forum a tady cizí vlajka.... S těma světovýma válkama je to složité. Němci...
  8. československá verze fora

    Dobrý den, hledám československou verzi fora DK. Zřejmě mám zapnutý překladač na cizím foru, je tu cizí státní vlajka. Jsem čechoslovák. Moc děkuji za objasnění, nevím co se děje.
Nahoru