• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od petan136

  1. Kavárna - Classic

    NN nebyl to citát z wiki :) Ale jinak , ano to že hraješ přes VPN, jde zjistit a říkej si co chceš :) Druhá věc , jak to chceš napsat tak ,baby to zde aspoň někdo chápal ? Co vlastně dělá VPN? Mění ti adresu připojení. Takže jak to chceš pojmenovat ? Ehm ? Řečeno pro laika co o problematice...
  2. Kavárna - Classic

    Samozřejmě je rozdíl mezi IPv4 a IPv6 .... A jsou blokátory, ale málo kdo používá až takové věci a většina spoléhá na klasické VPN měniče. A to lze dohledat a odhalit a následně blokovat perma.
  3. Kavárna - Classic

    Zajímavý je , že to jde xD jen support to neumí :D říkej někomu kdo nedělal GM na nějakém serveru a né mě. Únik IP adresy z prohlížeče Jedná se o jeden z nejběžnějších scénářů, kdy viníkem úniku vaší IP adresy je WebRTC. Co přesně je WebRTC? Jedná se o API rozhraní, které umožňuje webovým...
  4. Kavárna - Classic

    Ale stejně , jak je vidět VPN a temperemonkey nikoho nezajímá . Když víš na 100% , že je používané hráčem , nahlásil jsi to a nic se nestalo :D . Kolik je podle tebe například na classic8 aktivních hráčů na původních účtech? 50% víc to nebude . Nikdo nic neřeší, předání na 100% neproběhlo...
  5. Kavárna - Classic

    Asi jediná reálná možnost :D
  6. Kavárna - Classic

    No je postih , časté zneužívání ticketu se trestá pokud vím .
  7. Kavárna - Classic

    Jo dobrá myšlenka :) Možnost 1. Nastavit má hlídání bota - některé hry to tak mají a je to fungční Možnost 2. Zlegalizoval to a přidat do hry .
  8. Kavárna - Classic

    Jinak já si dal pauzu po s50 , dlouho do 87 . Přesně kvůli podrazům . Teď asi konec na dobro kvůli podrazům a podvodům. Proti podrazu se dá hrát . Proti podvodům těžko.
  9. Kavárna - Classic

    Mě to baví , ale nestojí mě to za to . Koukat jak půlka světa podvádí a překrucuje pravidla podle svého. Tohle kazí všem zážitek ze hry . Tahle hra by měla být o strategií a komunikaci . Ne o scriptech, botech a mulťácích. Ne hele zrovna classic8 je půlka světa na VPN. Proč sakra ? Ten kmen...
  10. Kavárna - Classic

    Přesně tohle je ale potřeba , nastavit bota na severu co bude tohle hlídat a kontrolovat , je to hnus . Všude stovky multaku, kmen se drží skrze VPN, a úroky v noci posílá Tampere. Sakra kam se to dotahlo? Náš milý support týme, tímto přicházíte o hráče . A o potenciální předplatitele , dnes...
  11. Kavárna - Classic

    Zatím to vypadá tak , že se na to opět vykašleme a budeme podporovat věci , které do hry nepatří :) ostatně to už jsme pochopili všichni, že mulťáky, temperemonkey a VPN se prostě asi toleruje.
  12. Kavárna - Classic

    Copak se to dnes stalo ? Konečně se začalo bannovat používání temperemonkey? Nebo VPN ? Že má celý call ban ? Pokud jo , tak ho dostane půlka světa , ale od věci by to nebylo.
  13. Classic 8 - Dá se farmit

    Já to pochopil tak , že tam nejde odnést kořist ani z hráčských a ani z barbarských vesnic.
  14. Kavárna - Classic

    Řekl bych že ano
  15. Kavárna - Classic

    Není aktivní rabování podle nastavení , logicky stejně nedává pomocník smysl
Nahoru