• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od pezap

  1. pezap

    Kavarna2

    nebud najivni suport ti nikdy neuzna ze udelali chybu podle biblose je vzdy vse v poradku resil jsem nekolikrat nesmysl z cim prisli namem ucte a jedine co jsem dostal dopoved bylo nesmyslene balboleni. dokonce mam dukaz o tom ze suport officer odmytl delegovat muj ticket nadrazenemu...
  2. pezap

    Kavárna - Svět 74

    citace z vasych pravidel: Zveřejňování obsahu jakékoliv komunikace s herní podporou nebo s ostatními hráči bez jejich plného souhlasu není dovoleno. pokud teda jak pises vas ban byl opravneny a vse bylo v poradku staci pouze dat svoleni hraci a ten muze ticket zverejnit bez toho aby porusil...
  3. pezap

    Kavárna - Svět 74

    tyrane nezdilej ticket porusis pravidlo ale prepis texty do notes dokumentu bez uvedeni jmen ci nicku a tim jiz to nebude ticket ale text ktery jsi vytvoril ty a ten muzes zdilet bez toho aby jsi byl napaden ze porusujes pravidla protoze zverejnit psany text vytvoreny tebou nemuzou tvrdit ze...
  4. pezap

    Kavárna - Svět 74

    nekdo smazal muj prizpevek Proc? ze by se potrefena husa ozvala? a nebo to nekomu nevoni ze nekdo kdo vidi do zakusili je ochotny to zdelit ostanim? aha vlastne porusil jsem pravilda fora ze kritizuji suport Kdo vytvoril ty pravidla? Suport proc je vytvoril takovym zpusobem? aby nemohl...
Nahoru